Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, ha naponta...

Az normális, ha naponta 6-7-szer megyek WC-re nagy dolgozni?

Figyelt kérdés

Ha nincsen semmi bajom, teljesen egészséges vagyok, akkor is napjában 6-7-szer megyek kb wc-re...

(Ha hasmenésem van, akkor fél óra-óránként.)

Ez normális? Csak mert mások mondják, hogy napi 1-szer, max 2-szer mennek.



2013. júl. 1. 10:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
Már írta valaki,h nem megfelelő így a tápanyagok,vitaminok,nyomelemek felszívódása.
2013. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 poiu ***** válasza:
100%
Igen, felszívódási gondok, és dehidrálódhatsz. Meg kéne magad vizsgáltatnod tej és glutén érzékenységre.
2013. júl. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 éves vagyok és napi 5x megyek.. Tesóm 19 és ő meg 8-9x és mind2 makk egészségesek vagyunk..
2013. júl. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%
Kedves utolsó! Inkább mondjuk úgy,h nem vagytok betegek,de hidd el ez nem éppen "makk egészséges" dolog és valami oka van.
2013. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kel halálfélelmet kelteni szegényben!! Barátom is simán elmegy ennyiszer. Ha olyat eszik, kb 10 perc múlva fut is a wc-re. Orvos is látta, teljesen egészségesek a belei. És nem is vékony :D
2013. júl. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%

Óh! Nem halálos betegségre gondolok :)

De higgyétek el hosszú távon nem egészséges ez, és OKA van. Biztosan sokan le fognak hurrogni,de akkor is: el kéne felejteni (egy időre legalább) a tejet. Sok minden változhat.

2013. júl. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 aberki válasza:

Mikor egészséges vagyok naponta 1-szer.


Most olyan napok vannak idén már sokadik, hogy óánkénti wc-re rohanás.

Emellett még csikarféle (buborékolást köldök magasságában vagy fenebb/lejjebb lehet érezni) is, tehát előre tudom, hogy meglesz az 5. menetel is, vagy úgy h a 4.-ben nem tudott minden ürülni.


Mindez már sokadik nap, úgy hogy közben napok azért tiszták maradtak, akkor nem volt hasmenéses, de még wc se, hisz előző napban ennyi ha kijön...


A mai 1., 2. ágyból kirohanva (felkelés előtt), a többi is rohanós.


Valami nagyon betett, de az egyszeri alkalom lenne. Ehelyett gyanús, hogy idén már legalább a 3. ilyen egész nap reggeltől wc-re járós (másnak a háztartásban nincs).

A nap első szakában egyszerűség kedvéért 5 wc-zésig (eltelik vele 10 óra) rottyon vagyok! WC-hez kötve.


Tej maga nem volt fogyasztva.


Milyen vizsgálatot kell kérni ilyenkor?


"bélgyulladás,valamilyen érzékenység,de akár pajzsmirigy túlműködés is" Ezek mind lehetnének, de ha mondjuk nem ezek, akkor mi lehet még?

2018. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 aberki válasza:
100%

#17+

bealvás és megvolt a pisivel kipattanás, 6.hasmenés és lesz még... ez az ülésből is érződik.

2018. jan. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 soma9111 ***** válasza:
Miujag veled azóta?
2023. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Azóta már inkább napi 3-4 van, néha 2. Semmi bajom egyébként.
2023. ápr. 4. 07:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!