Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, ha naponta...

Az normális, ha naponta 6-7-szer megyek WC-re nagy dolgozni?

Figyelt kérdés

Ha nincsen semmi bajom, teljesen egészséges vagyok, akkor is napjában 6-7-szer megyek kb wc-re...

(Ha hasmenésem van, akkor fél óra-óránként.)

Ez normális? Csak mert mások mondják, hogy napi 1-szer, max 2-szer mennek.



2013. júl. 1. 10:09
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, és mindig normális állagú, és elég rendes adag is.
2013. júl. 1. 10:10
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
napi 6-7? az rengeteg!!!napi egyszer max kétszer kéne.mennyi a mennyisége és fiú vagy vagy lány? mennyi idős vagy?
2013. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Sok,valamitől fokozott az emésztésed. Ez lehet akár bélgyulladás,valamilyen érzékenység,de akár pajzsmirigy túlműködés is. Bár ilyenkor a hasmenés is jellemző,
2013. júl. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is kb. 1x megyek. Nálam 3-tól már hasmenés. :)

Borzasztóan sok. És vmi más panaszod nincs??

2013. júl. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 poiu ***** válasza:
100%
Nem normális. Miket és mennyit eszel? Gluténra néztek már?
2013. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

17 éves fiú vagyok.

Miket eszek? Sok mindent, ezt így nem tudom megmondani. Mondjuk tejet azt napi fél litert megiszok, az úgy tudom gyorsítja az emésztést.

Nem néztek gluténra.

2013. júl. 1. 11:29
 7/20 A kérdező kommentje:
A mennyiségről pedig annyit tudok mondani, hogy "rendes" adag.
2013. júl. 1. 11:29
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog.A székletürítés heti 3 és napi 3 között normális.Igaz egy a nagykönyv szerint,de akkor is a 6-7 túl sok.Mindenképp keress fel orvost,mert ez utalhat pl.bélgyulladásra,és ha túl gyakran mész a wc-re akkor a tápanyagok sem tudnak kellő mértékben felszívódni.
2013. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A tej NAGYON NEM JÓ!Az emberek zöménél problémákat okoz,van aki nem is gondol rá,h a baja a tej miatt van. Próbáld meg első körben kiiktatni a tejet.Lehet,h rövid időn belül megszűnik a székelési probléma. Ha 2 héten belül nem érzel változást,menj el orvoshoz!
2013. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Á, de a tej a kedvencem :/

Oké, hogy nem normális, meg nem ennyinek kéne lennie, de most mi baj van belőle, ha ennyiszer megyek wc-re?

2013. júl. 1. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!