Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit nevezzünk megfelelő...

Mit nevezzünk megfelelő táplálkozásnak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen megdöbbentő, hogy mi folyik az élelmiszeriparban. Lassan undorodom a kajáktól. Elolvastam a Sugar Blues című könyvet, megnéztem 1001 videót, beleértve http://www.youtube.com/watch?v=pbCiQX7MErk ezt is. Én egészséget akarok, nem kemikáliákat. Tudom, hogy szükség van húsra, de Lassan ott tartok vega leszek. Elképesztő, hogy mit művel az ipar. Nem vagyok állatsajnálos, hogy szegény állatok, jaj, de undorító cuccokat dobnak a piacra. Fehér liszt, cukor, vörös húsok, telített zsírok, feldolgozott húsok. Ez oké, de honnan egészséges, természetes fehér hús, nem génmodosított, etiléngázzal érlelt növények?
2013. jún. 9. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Utána kell járni és jó forrásokat keresni. Ha van igényed és pénzed rájuk.


A többségnek jó az ízfokozós aromás moslék is, nyilván akkor ilyet fognak gyártani. Ettől jó sok gyógyszerszedő ember is lesz..


Persze hogy undorító, miért kinek érdeke az hogy ne legyen undorító? A tiéd. Ha nem is becsüllek alá, de mekkora befolyásod is van a világra, mit befolyásol a te pénzed, a te hatalmad? Feltételezem annyi mindent mint az enyém.. a SEMMIT.


Egyetlen esély az lenne, ha sok kiszolgáltatott ember összefogna, így erőt képviselnénk. Na de összefogni? Milyen célért? Olyanokban nem tudunk megegyezni hogy mi jó, mit akarunk..


Itt van aki a csodaegészséges tejhez ragaszkodik, van aki a csodaegészséges teljes kiőrlésű gabonákhoz, még olyan is van aki szerint az élelmiszeripar gyártmányai jók. Hogy legyen itt közös összefogás és akaratnyilvánítás? Kinevelték belőlünk az összefogást, külön-külön meg kiszolgáltatott a Fogyasztó.

2013. jún. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!