Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért voltam energikus amikor...

Miért voltam energikus amikor nem ettem semmit?

Figyelt kérdés
Általában sokat eszek, tejet, szörpöt, felvágottat, fözeléket. Időnként amikor alig eszek reggel sokkal energikusabb és vidámabb vagyok, pedig alig eszek korog a gyomrom. Máskor a pörkölt után fél óra mulva már enni kell mert elfáradok, ha reggel meg egész nap alig eszek valamit akkor jobb a közérzetem és nem fáradok el. miért van ez?
2013. jún. 4. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet ingadozik a vércukorszinted (ami amúgy nagyon nem jó). De az is lehet, hogy azért érzed magad jobban mert a szervezetednek nem kell energiát fordítania az emésztésre. Én is jobb szeretem kihagyni az étkezést, amikor dolgozom valamin, mert így nem lassít le.

De jobban járnál, ha nem összevissza ennél és megpróbálnál rendszeresen. Ha nem is szeretnél sokat enni egyél meg egy almát vagy egy jó reggelt kekszet vagy joghurtot vagy egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret minőségibb szalámival, paprikával, paradicsommal, zöldségekkel.

2013. jún. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mert olyan szinten rosszul eszel, hogy még a böjt is jobb hatással van rövidtávon a szervezetedre, mint a tejes-szörpös és gondolom lisztes kaják.

A pörkölt után azért kell enned, mert mivel is mérgezed magad amikor pörköltet eszel? Gondolkodj eszel-e valamit hozzá.

2013. jún. 5. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!