Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ti mennyit esztek? Éhesek...

Ti mennyit esztek? Éhesek szoktatok lenni? Volt már olyan, hogy azért voltál rosszul, mert éhes voltál?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 23:00
1 2
 1/15 anonim válasza:

Reggel müzli, tízóraira egy szendvics, ebéd, uzsi (gyümi), vacsi(szendvics vagy vmi főzelék)

Mindenki szokott éhes lenni.

Persze. Ha nem reggelizek, 3-ra éhes leszek.

2013. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Reggelire tejeskávé, tízóraira szendvics, ebédre valami főtt kaja. Délután megint valami kis szendvicset vagy gyümölcsöt eszem. És elég sokat zabálok mostanában :D éhes is vagyok, meg imádok is enni.

Igen, volt olyan, hogy fél 7-kor keltem, és du.3-kor ettem először szilárd ételt, na akkor leesett a cukrom és nagyon rosszul voltam, szédültem.

2013. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Én csak reggeli, ebéd vacsora.

Nekem ennyi bőven elég, nagyon ritkán tízóraira eszek valami üres zsemlét vagy ami a kezembe akad, de nem jellemző.

Ja és ha éhes az ember akkor kajálni kell, szóval én akkor eszek amikor éhes vagyok, kivéve, reggel meg ebédkor. Ha úton vagyok és mondjuk kimarad az ebéd akkor többször eszek szendvicseket. Vacsizni meg akkor vacsizok ha éhes leszek, vagy van amikor nem is eszek maximum valami üres kenyeret, vagy egy laza pirítost ha úgy van, de az sem jellemző.

2013. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nappal keveset eszek,este viszont többet. Reggelire semmit,kávézok az eltelít.

Viszont most elkezdtem szedni 2 hete a multivitamint és rohadtul idegesít hogy folyton éhes vagyok :S Korog a gyomrom,pedig nem is kívánom az ételt de szinte reggeltől estig. :/

Tegnap voltam rosszul az éhségtől,mert kihagytam az ebédet állásinterjú miatt,és mire hazaértem 5 órára nem ettem semmit és rosszul lettem buszon. De párom velem volt :)

2013. ápr. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amennyi még kellemes jóllakottság érzetet ad. Igen szoktam éhes lenni.. Nem lettem még rosszul csak éhség miatt, kivéve amikor nagy kánikula volt, vagy keveset ettem, de elmentem intenzíven sportolni, néha akkor is.
2013. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egy ideje elég keveset,de nem tudom miért.

3 nem nagy szendvics egész nap és megvagyok,pedig nem vagyok kis darab :D

2013. máj. 1. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minden reggel éhes vagyok és nem bírom ki,hogy legalább 7 órakor ne reggelizzek.Ha elmulasztom vagy később eszek,akkor nagyon rosszul vagyok.Ha nem ehetek reggel akkor az kihat az egész napomra,csak azt érzem el lett szúrva.Reggel ha tehetem nagyon bekajálok és délután ebédelek,igen sokszor átmegy az ebéd vacsorázásba így általában kétszer eszek.
2013. máj. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Reggelizni én sem szoktam. Délben ebéd, majd kb. 4-5 óra között egy vacsi, ha még megéhezek, akkor kb. 6-7 között valami pár falat, amivel "elütöm", bár lehet, hogy ez már inkább csak valami pótcselekvés-féle.


4-esnek! (és akik hasonló helyzetekbe keveredhetnek napközben): vigyetek magatokkal ha mást nem, pár szem mokka cukrot, az gyorsan olvad, és a kaja hiánya miatt leeső cukor-szintet percek alatt helyre-pofozza. Az erősen cukor-betegeknél is mindig van, ha kimozdulnak otthonról. Ezzel elkerülhető a rosszul-lét.

2013. máj. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én kb. háromnegyed hétkor reggelizek, munkakezdés előtt. Ez mostanában két sajtos kifli szokott lenni, üresen.


Olyan dél körül (hol fél 12, hol fél 1, ahogy épp kijön a lépés) szoktam ebédelni a közeli kifőzdében valami főtt ételt, vagy néha egy "komolyabb" szendvicset (pl. bécsis, vagy Subway-szendvics)


Este otthon eszem három almát, ez olyan fél 7-7 körül van.


Időnként kis "nassolás" nap közben egy-egy szelet csoki, mondjuk egy héten egyszer. Ezt ajándékba szoktam kapni egy munkatársamtól. :)

2013. máj. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én az utóbbi öt és fél napban egy falatot sem ettem. Tisztítókúrát tartok ugyanis. Időnként rám tör egy-egy éhségroham, olyankor igencsak össze kell szednem az akaraterőmet, de különben meglepően jól tűröm. És hogy az utolsó kérdésre is válaszoljak, igen, volt olyan, nem is egyszer. Amíg az orvosokra vártam, hogy meggyógyítsanak, rendszeres volt, hogy lezúgott a cukrom, olyankor aztán elgyengült mindenem, remegtem, amíg nem került a gyomromba valami.
2013. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!