Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányszor eszel 1 nap? és mennyit?

Hányszor eszel 1 nap? és mennyit?

Figyelt kérdés
Csak én nem tudok reggelente 1 falatot se enni?
2013. ápr. 29. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Általában kétszer, ebéd éa vacsora, reggeli nekem sem mindig megy, bár gyümölcsöt szoktam enni délelőtt vagy délután.
2013. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudok, pedig kéne. Én háromszor eszem egy nap, abból kettő főétkezés. 11 és 1 között ebéd, ez főtt étel a legtöbb esetben. Utána egy hosszú kávé, vagy egy tea. 5 óra körül vacsora, ez néha meleg, néha hideg étel, utána egy tea, néha egy kávé, forró csoki - a kávét az íze miatt iszom, nincs rám "ébresztő" hatással, néha este 10-11 körül is megiszom egy 2-3 dl-es kávét, fél óra múlva meg ugyanolyan nyugodtan alszom reggelig, mintha nem ittam volna :)

Aztán este 7-8 között gyümölcsöt, ropogtatnivalót eszek. Ha úgy alakul, délután vagy ebéd után egy süti, vagy gyümölcsök is mennek, de ez nem mindig. Későn fekszem, olyan éjfél-1 körül, másnap 7 körül kelek, de nem tudok enni ilyenkor, inni is csak vizet.

2013. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

én ennyit szoktam : reggel 1-2 harapás valamit nagynehezen

délbe: menza, hazajövök 2-3 órával utána és eszek ami van utána este 6 kor meg lefekvés előtt. ez 4 étkezés reggelit nem számolva még is olyan vékony vagyok mint 1 anorexiás....193/68, 18F

2013. ápr. 29. 14:41
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehetnek gének is. (a vékonyságod)

R: 1 joghurt

T: 1alma vagy 1 szelet barna kenyér sajttal

E: ami van itthon

U: nem szoktam

V: 2 rántotta, puding, vagy amit megkívánok de már keveset.

2013. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen lehetnek a gének de ennyire????? amit írtatok annál 2x annyit szoktam enni és még szedek multivitaminokat is de 1 gramm háj nincs rajtam :D
2013. ápr. 29. 14:49
 6/12 anonim válasza:
én egy kis méretű szendvicset szoktam enni reggelire, de abból is csak az egy negyed részét tudom megenni
2013. ápr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
egyik ismerősöm is olyan hogy rengeteg eszik és közbe fogy
2013. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát ez az...itthon is néznek mikor uzsonnára megeszek 5 szelet kenyeret, szalámival, zöldségekkel kb 1.5x annyit eszek mint a 4 évvel idősebb bátyám XD és hájas én meg nem XD
2013. ápr. 29. 14:58
 9/12 anonim ***** válasza:

Örülj neki.

Én nem eszek semmi olyat, ami cukros, kb 3éve nem ettem péksütit, fehérkenyeret stb.

Reggeli vagy zabkása vagy 2db főtt tojás, zöldség, 3db abonett.

Tízórai alma

Ebéd ami itthon van, de kevés és főleg hús, és zöldség.

Vacsora túró

És még így is 165cm-hez 56kg vagyok ami rengeteg ráadásul cukos is vagyok, de nem ehetek mert akkor meg elhízok, de nekem muszáj lenne ennem 2óránként de akkor még dagadtabb lennék. van hogy este elájulok az éhségtől, szóval szerintem te használd ki és örülj neki. Sz..ar dolog a fürdőkádból szédülve kikászálódni és az ágyba beesni az éhségtől. D hát ez van a szépségért szenvedni kell.

egyél jó sokat mindenből helyettem is:)

2013. ápr. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem vagy normális, már ne haragudj... teljesen tökéletes a testsúlyod a magasságodhoz. Ha esetleg aránytalan, magas a testzsírszázalékod, az már más. Sportolj, és étkezz rendesen, főleg ha beteg vagy, az ég áldjon meg! Az egészséged nem játék!
2013. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!