Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hányszor eszel egy nap?

Hányszor eszel egy nap?

Figyelt kérdés

Követsz valami-féle diétát, elvet, vagy csak úgy eszel, amit épp van/megkívánod?


Munkahelyen kibírod ebédidőig, vagy lazább a légkör, és ehetsz pl. 11-kor, ha már akkor éhes vagy?


2011. okt. 19. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyire vagyok elfoglalt. Napi két étkezéssel elvagyok, de ha unatkozom, akkor 4-5 alkalommal is eszem.
2011. okt. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában 3x eszem, reggel, délben és este. Tudom, hogy még plusz két kisebb étkezés lenne egészséges, de se időm, se étvágyam nincs hozzá.


Munkahelyen kibírom ebédidőig, a benti menzán eszem, úgyhogy nem is mehetek akármikor.

2011. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában nagyon kis adagokat eszek, ezekből rengetegszer egy nap, amikor megkívánom, illetve amikor nagyobb adagot termelek be, némileg csökken az étkezéseim száma, bár a nagyobb adagokat is többszöri étkezésre pusztítom be. Mindent egybevéve akár 8-10 "étkezés" is kijön egy nap, bár a nagyrészüket semmi nem nevezné külön étkezésnek, de én az étkezési naplómban külön tűntetem fel az egy darab almát is.
2011. okt. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most gyesen vagyok itthon, így naponta 4-szer eszem. reggeli, ebéd, uzsi és vacsora.

Amíg dolgoztam, talán az uzsi kimaradt, vagy inkább csak bekaptam valamit...gyorsan.

Az ebédig mindig kibírtuk,mert szertartásszerűen mentünk enni, pontban 12-kor. Erre ráálllt a pocakunk is. :)

2011. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

többször keveset

fél 7 felé reggelizek általában müzli/zabpehely, gyümölcs és joghrut

fél 11 felé valamilyen gyümölcs

1 felé szendvics

ha hazajövök ebéd-ez áltba 2-3óra között

vacsi 7 felé

2011. okt. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Reggeli, Tízórai, Ebéd ->utána max kávé, tea
2011. okt. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Négyszer, így alakult ki a napirendem miatt. Reggeli műszakkezdés előtt, aztán egyszer a szünetemben, majd amikor befejeztem a munkát, és még egyszer, nagyjából három órával később.

Ha szabadnapos vagyok, akkor az egész csúszik, mert nagyjából akkor kelek, amikor a szünetem szokott lenni. (Korai műszak). Viszont nem eszem nagy adagokat, például az, ami a "tízórait" helyettesíti, gyakran csak egy alma/banán és tea szokott lenni.

2017. ápr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!