Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hányszor eszel és nagy vécézel...

Hányszor eszel és nagy vécézel egy nap?

Figyelt kérdés
Ha valaki egyszer eszik és egyszer nagy vécézik az úgy normálisnak mondható?
2011. jún. 22. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 3-4 alkalommal szoktam enni egy nap.


A nagy wczés az változó. Van amikor 1 nap egyszer. Van amikor 1 nap kétszer. Van amikor 2 napig semmi. De van olyan is amikor 4 napig semmi. :/


21/L

2011. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mikor hogy. Van, hogy reggelizem, van, hogy nem, de akkor azért délelőtt eszem valamit, csak azt már nem hívom reggelinek. Ebéd, aztán általában délután még eszem kicsit abból, ami megmaradt ebédről, vacsira meg csak valami lájtosat (bár néha nem tudom megállni, és többet eszem este).


Ezek mellett én napi egyszer megyek kakilni :) Bár néha kétszer is. Igazából nem számolom, azt hiszem, csak egyszer, de lehet, hogy kétszer. Ha itthon vagyok, akkor szoktam reggel, de ha megyek egyetemre, akkor nem szoktam, valahogy akkor nem is kell. De este is szoktam, akkor is, ha már voltam reggel.

2011. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A napi egy nagy wc az normális, teljesen jó, viszont az egyszer evés már nem túl jó.

Én napi 4-5-ször eszem, de nyáron ha későn kelek akkor kimarad a reggeli (vagy a tízórai, a lényeg hogy 10-11 felé eszem először).

2011. jún. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezt lehagytam: nagy vécé nekem mindig más, de általában 2-3 naponta.
2011. jún. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
napi 5X eszek es inkabb reggel nagyvecezek, edzes elott ketszer, (de legalabb egyszer), edzes utan megint legalabb egyszer es delutan fele egyszer...tehat kb. 4X naponta
2011. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:44


Tyiiha az nem semmi

2011. jún. 23. 16:28
 7/7 anonim ***** válasza:

WC: 1-2x naponta


Evés: 2-3x naponta

2011. jún. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!