Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hízzak, ha nem tudok...

Hogy hízzak, ha nem tudok sokat enni?

Figyelt kérdés
Kéne híznom még legalább 5-6 kilót, de nem túl jó az emésztésem...Ritkán éhezem meg, mozgás nélkül még ritkábban, és ha sokat eszem, pár nap alatt becsömölök, ráadásul teallergiám van, az édességektől meg jön a savam...Tdtok valami étrendet, ami nem megterhelő a gyomornak, de hízlal?
2013. ápr. 26. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Héjában sült krumpli sok-sok olívaolajjal meglocsolva.

Dúsíts mindent tejszínnel, de kerüld azokat a fűszereket, amiktől fáj a gyomrod. Én a helyedben félóránként ennék pár falatot, úgy nem terheli meg a gyomrot.

2013. ápr. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nehéz a kalóriaszámolgatás de az is lehet egy megoldás. Kiszámolod hogy egy nap mennyit szoktál enni és azt növeled, vagypedig egyél ugyan annyit mint eddig és egyél olyat amiben több a kalória. De ha sok banánt eszel attól is van aki meghízik, mert sok kalóriás.
2013. ápr. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Sportolj! Az étvágyat csinál, és izmosabb leszel. Ha jó az emésztésed az nem baj, mindenkinek van egy alap testalkata. A sporttal próbálkozz! Sógorom is olyan akármennyit eszik és gyúrt is nem tudott meghízni. Ha tömöd magadba az ételt, csak egészségtelen leszel tőle.
2013. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megcáfolom az előzőt. A sporttól pont hogy nem leszel éhes... Ismerősöm edz és alig eszik mert a mozgás elveszi. Hogyha én is mozgok akkor elmegy az étvágyam és csak a kalóriát égeted.... -.-
2013. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Sportolok sokat, és segít valamennyire megéhezni, csak rossz az emésztésem, nagyon lassú. Lehet fokozni valamivel?

2013. ápr. 29. 15:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kicsit enzimhiányos az emésztésed. Orvos nem mond semmit? Nekem teljesen más problémáim vannak de szedek emésztést elősegítőket. Főleg pankreatint.

De nálad lehet más a gond, elvileg fűszerekkel is lehet hatni az emésztésre, de én a helyedben dokihoz mennék.

2013. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Korábban állandóan koplaltam, nem ettem szinte semmit, lehet, hogy ez totál tönkretette az emésztésem? ( Ez már vagy két éve volt!)
2013. ápr. 29. 15:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!