Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket tilos enni fogyókúra alatt?

Miket tilos enni fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
Szálkásításról lenne szó. A hasamról szeretném ledolgozni a felesleges zsírt. Minden másnap keményen edzek, meg persze próbálok odafigyelni, hogy miket eszem. Mi az, amit megengedett, és mi, amit tilos enni?
2013. márc. 17. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 22 kilót fogytam 6 hónap alatt, én is ilyenféle szálkásító micsodával... én úgy csináltam hgoy 1500ra levittem a kalóriabevitelem és csak zöldséget, kis gyümölcsöt, tojást, barnarizst, csirkemellet ettem... kenyeret egyáltalán nem, fehéret főleg nem. Puffasztott rizst egy kis sonkával, vagy extrudált kenyeret. És közben természetesen edzettem mint egy őrült.


Ha valaki le akar fogyni és tenni az egészségéért akkor áldozatot kell hoznia!

2013. márc. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a hétköznapokban reggel 8-10 között szoktam enni. Általában egy 20 cm átmérőjű lepényt, ami jól meg van tömve. Ezek után már csak otthon, 3kor eszek. Igyekszem nem sokat enni (csak épp eleget), aztán csak vacsorát, de azt sem sokat. Utána 1 óra hasazás. Ezek után még egy tea, ami mellé néha megeszek egy narancsot, vagy valamilyen más gyümölcsöt.
2013. márc. 17. 13:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Ez a rendszertelen evészet oda fog vezetni, hogy lefogysz x kilót, értelemszerűen ha lefogysz, akk abbahagyod a diétát (hiszen elérted a célod) és olyan gyorsan visszaszeded a dupláját , hogy 2t pislantani nem tart annyi ideig.


Tessék sokszor enni keveset és lehetőleg minél zsírszegényebben, cukormentesebben, rostdúsabban és folyadékban bőven. Mit értek ezalatt? Lepény helyett Teljes kiőrlésű, Graham kenyér ami laktat is, vagy korpás zsemle magos kifli. Amúgy sovány husik (baromfi, hal) savanyított és sovány tejtermékek ( és cukormentesek!!!) pl kefír, natúr joghurt, köményes sajt. Vaj helyett light margarin vagy vajkrém, épp csak leheletnyi, és mindenképp kerüld a zsiradék (olaj, zsír) túlzott használatát. Amúgy pedig sok-sok gyümölcs és zöldség a nasi helyett. És rengeteg VÍZ!!!!! min. 2,5 l naponta!!!! pláne ha sportolsz! Amit az első válaszoló írt, az amúgy nagyrészt jó, azzal az egy kijavítással, hogy a puffasztott rizs..... khmkhm.... nem javasolt.....

2013. márc. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!