Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen helyzetben milyen...

Ilyen helyzetben milyen fogyókúrás módszert kellene követnem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,alapból a génjeim szerint sem lennék nádszálvékony,de körülbelül 2 éve elértem a 100kg-t...emiatt voltam kórházban is 3 napot,novemberben,azóta fogyókúrázom,akkor sikerült is leadnom 3 kilót,de az ünnepek nagyon betettek és vissza is szedtem,azóta valahogyan hiába eszek kevesebbet,rendszeresebben és egészségesebben,hiába mozgok,nem nagyon akaródzik lecsúszni egy deka felesleg sem...eléggé kétségbeesett vagyok.Mit tegyek?
2013. febr. 3. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen fajta vagy, egyet tehetsz, hogy több zöldségfélét eszel, kevés tésztát és kenyeret, húsokat csak soványat, és rendszeresen mozogsz, de sokat. A kalóriákat el kell égetni, és ezt csak mozgással lehet
2013. febr. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja csak vizet igyál ne szörpöket. Úszás is sokat segít ha elmész uszodába. Gondolom zavar a súlyod, de ha elfogadod magadat olyannak , amilyen vagy, az sokat segít. Vízualizálni kell /önszugessztió/, hogy milyen szeretnél lenni Persze a lehetőségen belül.
2013. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manócska7 válasza:

Van olyan hogy anyagcseretípus mérés, ha oda elmész ott egy géppel megtudják mérni hogy milyen étel jó a szervezetednek, erről kapsz egy táblázatot is. Itt minden le van írva, mi a jótékony és a kártevő számodra, életmódtanácsadás. metodic.hu

Sajnos megkérik az árát 30-35ezer, de nagyon megéri, az egészség többet ér. Nekem megérte, azóta sokkal jobban érzem magam, jobb a közérzetem, fogytam, szóval minden jobb :)

Ha nem tudnál mostanában elmenni rá bármi ok miatt akkor itt van pár tanács: Kókuszzsírral főzzél, hús csak sovány, kenyér, tészta mind teljeskiőrlésű, liszt is az legyen. Sok zöldség,gyümölcs. Remélem azért valamennyit tudtam segíteni és sok sikert kívánok hogy egyszer elvégezd ezt az életmódváltást. :)

2013. febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat,szerintem mindegyiknek hasznát veszem. :)
2013. febr. 10. 19:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy gének miatt valaki nem lehet "nádszálvékony". Egészséges ember eleve nem csont sovány.


A többi már táplálkozás és életmód kérdése. Egyre többen foghatnák az állapotukat 'egyéb' okokra, de ez nem fog senkin segíteni.


Bizony, azt a csúnya kenyeret, tésztát, krumplit, tejet, cukrot, hüvelyeseket el kell ásni jó mélyre, és akkor lehet fogyni. Amíg ez nem történik meg, egyre több embernek lesz problémája.. :(

2013. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!