Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok nekem valami jó étvágyj...

Tudtok nekem valami jó étvágyjavítót ajánlani?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok 172 cm magas 54kg. mindenki a súlyommal zaklat hogy sovány vagyok. A munkahelyem miatt a bioritmusom teljesen felborult sokszor délben reggelizek későn vacsorázok stb. Egy nap kétszer eszek de mégsem hízok. Ami nagy probléma hogy nincs egy db fogam sem. Egyszerűen nem bírok sokat enni nem nagyon kívánom az ételt. Az emésztésem sem az igazi gyakran vagyok puffadt

várom a tanácsaitokat

24 éves fiú



2013. jan. 6. 04:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincsenek fogaid?
2013. jan. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nincs egy fogad sem?

kicsit durva módszert írok le: egyél cukrot, cukorkákat ez megemeli a vércukorszinted és éhesnek érzed magad.

amikor eszel egyél gyorsan felszívódó szénhidrátot (pl tészta) és hamarabb megéhezel.

az emésztésedre esetleg egyél vény nélkül kapható orvosságokat, vagy magne b6-ot. próbálj meg sokszor kevesebbet enni, ne dobd meg a gyomrod egyszerre sok kajával.

2013. jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!