Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen fehérjeturmixot tudtok...

Milyen fehérjeturmixot tudtok ajánlani? (19/L)

Figyelt kérdés
Tizenkilenc éves lány vagyok, semmiképp sem szeretnék tömeget növelni, csak az étrendemet kiegészíteni valahogyan. Rendszeresen sportolok (főleg cardio), és mostanra jutottam el odáig, hogy kipróbálnék valamilyen fehérjeturmixot, mert normális kajával nagyon nehezen tudom a napi minimumot összeszedni. Tejet egyáltalán nem, túrót alig eszem mert allergiás vagyok rá, csirkét meg nem tudok mindennap sütni, a tonhalról meg mint kiderült baromira mérgező a benne felhalmozódott higany miatt. Milyet tudnátok ajánlani ami megfizethető és egészséges (nincs tele mindenféle hozzáadott anyaggal), alacsony szénhidráttartalmú?

2012. dec. 15. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a túrót nem bírod, akkor lehet, hogy a kazeinnel van bajod. Kazein tartalmú kiegészítőt ne vegyél, arra figyelj oda! Esetleg nézd meg a Syntrax Matrix-ot, vagy más kevert fehérjét, amiben nincs kazein és válaszd a neked megfelelő árban lévőt. A Syntrax-ban 6% szénhidrát van 76% fehérjetartalom mellett, ami szerintem nem egy horror kategória és megfizethető. Az íz nem biztos, hogy díjnyertes, de valamit valamiért. Nem lehet valami olcsó, minőségi és a legfinomabb is. Ezek ütik egymást.
2012. dec. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, utánanézek :)
2012. dec. 17. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!