Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fáj a hasam mit csináljak?...

Fáj a hasam mit csináljak? SÜRGŐS! Többi lent.

Figyelt kérdés
Ma egy kìnai étterembe mentünk ebédelni. Máskor is voltunk màr ott és akkor semmi bajunk nem volt. Viszont miután eljöttünk rá egy fél òrára nekem és a hugomnak is elkezdett fàjni a hasunk. Olyan furán nyomott mintha telelettem volna levegővel. És most itt fekszem az ágyba és nem tudik aludni tőle. Mit csináljak?

2012. dec. 23. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van otthon, akkor vegyél be egy Espumisan-t (puffadásra való gyógyszer). Ha nincs semmi ilyesmi, akkor kelj fel és sétálgass kicsit, hátha a gázok távoznak és megkönnyebbülsz kicsit.
2012. dec. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy guggolj párat.
2012. dec. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de nem a gázokkal volt itt baj,hanem a kajával. egy fél òràra rá visszajött. de azérz köszi.
2012. dec. 23. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Igyál coca cola-t,egy túravezető mondta egyszer,hogy a cola bélbajokra a legjobb.

Én hányingerre is azt szoktam inni(meg amúgy is szeretem),de ne light-ot vagy zero-t hanem simát.

2012. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ( a kòlás trükköt én is ismertem)-> jò kis ürügyXD
2012. dec. 24. 00:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!