Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítség, hogyan tudnék a...

Segítség, hogyan tudnék a leggyorsabban és a legjobban lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

175 cm vagyok 16/f és 130 kg-os

Nagyon leszeretnék fogyni csak ahol én lakok ott alig van olyan méregtelení­tő sport...

Régen boxoltam,karatéztam,thai-boxoltam meg vagy 6 hónapig kocogtam(meguntam az egyedüli kocogást meg nem volt időm...).

Kicsi korom óta kövér vagyok és leszeretnék minél előbb 70 vagy 60 kg-ra ahogyan csak lehet,mert ez nekem is rossz mert hamar kifáradok,és persze elszeretném már kerülni a minden napos gúnyolódást az ismerőseimtől...

Meghallgatok minden tanácsot csak kérlek segítsetek olyan fogyókúra kellene amit itthon is lehet végezni,egyszerű és nagyon zsí­régető

Kérek mindenkit akinek volt ilyen vagy akár mindenki segí­thet csak egy megoldásra szeretnék jutni



2012. dec. 4. 16:07
 1/1 anonim válasza:

Az első és legfontosabb, hogy figyelj arra mit eszel, egészséges, kalória szegény ételeket egyél, igyál sok vizet

Muszáj lesz valamit mozognod, ha nagyon nem akarsz kimozdulni, ajánlom például azt, hogy keress az interneten tornákat ilyesmiket és csináld azokat, e mellett felülések fekvő, hasizom, de az se ártana ha egy héten 1szer-2szer rávennéd magad a futásra

Honnan kell a legtöbbet fogynod?

Írj nyugodtan priviben, szívesen segítek

2012. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!