Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Azoktol szeretnem kerdezni,...

Azoktol szeretnem kerdezni, akik anorexiasok vagy azok voltak: Ti mennyi ideig koplaltatok, amig drasztikusan lefogytatok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 22:33
 1/5 timike26 ***** válasza:
èn idejèben kiszàlltam de 3 honap alatt làtvànyos volt a vàltozàs.
2012. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én kb 1 évig de csak az utolsó 2 hónap alatt ettem 400kcal a többi idő 1000kcal körül volt

az utolsó 2 hónap alatt 10 kilót fogytam

az 1 év alatt fogytam le 60kgról 36.5-re ez volt a legalja

165cm

most 55kg vagyok, de megint kezdem soknak érezni pl ma már megint keveset ettem kb 1200kcal ha megvolt de még annyi se most is éhes vagyok de már nem eszek

rossz egy dolog, nagyon rossz...

2012. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az első időkben olyan 400 kcal körül vittem be és 800-1000et dolgoztam le...azt án már többet ettem, de annyit mozogtam. Olyan 4 hónap után álltam rá a mérlegre, 10 kilót adtam le.


Ez 7 éve volt, azóta ugye nem tudok leállni már, híztam is, visszafogytam, majd picit egészségesebb lettem de mára megint a legkisebb súlyomon vagyok. Ha ilyennel akarsz fogyni, azt javaslom inkább felejtsd el, egyél amennyit kell és tornázz de ne éheztesd a szervezeted, nem éri meg. Rengeteg idő és mire felkapod a fejed eltűnik egy csomó minden kimaradt az életedből.

Nem leszel boldog csontsoványan!

2012. nov. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kri76 ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki anno durván fogyózott, és kialakult nála egy olyan betegség, h nem képes felszívódni a szervezetében már a foszfor. Nem érdemes drasztikusan csinálni, inkább fokozatosan, és vigyázni kell, h megkapja a szervezet a kellő vitaminokat, nyomelemeket. Amúgy 165 cm és 55 kg nem sok sztem.
2012. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Válasz azoknak akik anorexiasok, szervezeted ellen sokat ártasz nem szabad koplalni ezzel sokat ártasz és vissza fordíthatatlan betegség sokszorosodig lehetősége. Ismerősöm kórházba került és kb. 18 hónap kellett ahhoz hogy orvosi és táplálkozási tanácsadó segítségével vissza nyerte egészségét.Van rá lehetőség biztonságos súly vesztésre saját tapasztalatom 5 hét alatt 12 kg majd további kilóktól sikerült úgy megszabadulnom,hogy közben vissza nyertem egészségemet,és a súlyomat több mint tíz éve tartom.

Segíthetek személyre szabottan ?

2012. dec. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!