Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az anorexiasok mennyi kcal-t...

Az anorexiasok mennyi kcal-t esznek egy nap? Es pl miket esznek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
erre én is kíváncsi vagyok..de szerintem egész nap egy almát vagy kevesebbet
2011. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy egyre mélyebb süllyed a betegségben, úgy csökken az étel mennyisége. Én eleinte csak annyit változtattam az étrendemen, hogy több zöldséget és gyümölcsöt ettem, a nagyon hízlaló kajákat kihagytam. Aztán már számolgattam a kalóriákat. 1000 kcal naponta, 700 kcal naponta, sokáig 450 kcal-t fogyasztottam, aztán eszembe jutott, hogy hetente egy napon nem kellene enni semmit. Én a végén azt csináltam, hogy egyik nap egy kb. 1 centi vastag szelet kígyóuborka, második nap egy gerezd narancs, utána megint az uborka, majd megint a narancs... Ekkor voltam 33 kg. Kevesebb már nem lettem, mert a barátnőm észrevette, és nem akarta nézni, ahogy elsorvadok a szeme láttára. Megmondta a szüleimnek, hogy azonnal vigyenek be kórházba (nálam az volt az alapprobléma, hogy a szüleim nem figyeltek rám, csak addig, hogy "mi ez a négyes már megint?! így nem lesz zsebpénz!").
2011. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%
200-800 között általában. joghurt. rágcsa. zöldség. gyümölcs. keveset mennyiségre, beosztva. kiszámolva ELŐRE. sok cola, üres kv, cigi. néha fast és néha 1200 körül, ha nem akarsz binge-t. de jobb lenne ha az érdekelne benneteket hogy mivel jár. az unatkozó tudatlan kislányok legalább nézzenek utána vagy kérdezzenek és gondolkodjanak.
2011. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az elöbbiben természetesen light colara gondoltam. de valaki mentes víz, mert kerüli a szénsavat is. nálam ez nem mérvadó, hülyeség hogy a szénsav hizlal.
2011. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%
napi 500 kcal maximum. annal tobb soha kiveve ha binged van (zabalasroham) olyankor jon a mia( bulimia) de kesobb azt az 500at is soknak talalod. ezert napokig fastolsz ( 0kcal csak viz.) tobbnyire zoldsegeket gyumolcsoket. sok vizzel mert az telit.;) emelett fogyaszto tablettak hashajtok, vizhajtok.
2011. dec. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Köszi az ötleteket. Úgy is épp most kezdem újra a diétát.
2012. máj. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!