Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért hízok ennyire?

Miért hízok ennyire?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok,egy lakásban élek. Naponta max 3x szoktam enni,van mikor nem vacsorázok,mert egyszerűen nem vagyok éhes. Az iskolában reggel egy szendvicset szoktam megenni, ebédre pedig néha hamburgert( nem mc'donalds vagy kfc), néha én készitek magamnak valami kirántott húst,vagy néha veszek készen babfőzeléket fasírttal,borsófőzeléket fasírttal stb.

Vacsorára vagy sülttojást,vagy rántottát,vagy egy szendvicset szoktam enni. De van mikor nem is vacsorázok.

Egyéb édességet,sósságot csak mértékkel szoktam enni,egy hétre beosztok pl egy nagy szmokit,vagy egy nagy chipset.

Naponta 2l ásványvizet megiszok.

Néha szoktam venni valami szörpötá,általában pepsit,de azt 3 napig iszom (2 literes).

Nem szoktam általában jól lakni,jó néha ebédkor.

A napi mozgás is megvan, összvissz úgy 40 percet szoktam sétálni naponta.

14/f

174cm

72kg


2012. nov. 10. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
14 évesen középiskola ,és te főzöl magadra?az szép
2012. nov. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen,mivel előbb mentem 1 évvel suliba.

És igen én "főzök". Nem nagy valamiket szoktam,rántotta,sültkrumpli,kirántotthús,sülttolyás...

ilyesmi :)

2012. nov. 10. 00:40
 3/5 anonim ***** válasza:
sült tolyás XDDDD
2012. nov. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

*Sült tojás.

Bocsánat,elírtam.

(a fenti szövegben J vel irtam,szóval csak elírás :) )

2012. nov. 10. 01:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Párolt rizst egyél. ha zacskósat veszel, azt csak sós vízben kell főzni 18-20 percig. Lecsepegtetni, és ehető is.Hozzá csirkemell filéből, pulykamell filéből rántott hús, sült hús, utóbbi kevés olajon,inkább párolva.

Egyél zabpelyhet reggelire, kásának megfőzve, mint a tejbegrízt.Kenyér, zsemle helyett puffasztott rizst egyél, ha meg tudod enni, mert kissé száraz.

Cukormentes light cola, semmilyen cukortartalmú ételt ne egyél ! A cukor az ellenség, abból azonnal zsír lesz.

Futnod kéne, szabadban nem akarsz, korodnál fogva kezdhetsz kondizni, ott a teremben van futópad. Kis súlyokkal a súlyzós edzést is elkezdheted, fekvőtámaszok otthon, fokozatosan induljon az edzés !

Egyszer csak észreveszed, a súlyfelesleg eltűnik, és helyette izom lesz.

A konditeremben kérd szakember segítségét !

Az a mozgás, amit leírtál, a Te korodban kevés.

2012. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!