Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egyre csak hízok, állandóan...

Egyre csak hízok, állandóan éhes vagyok, miért?

Figyelt kérdés
Állandóan éhes vagyok, szinte egész nap csak ennék... 160 cm vagyok, 69 kg, 14 éves lány. Nem tudom mit csináljak, nemrég fogytam pár kg-ot, de vissza is jött, mert nem tudok ellenállni a kajának.. Mit csináljak, segítsetek! nagyon köszönööm!

2012. okt. 21. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj oda hogy este 6 utan mar ne egyel! Hidd el, 1-2 alkalommal kibirod hogy ehes hassal fekszel le de utana hozzaszokik a szervezeted! Probalj meg reggelire tobbet enni,es hasznos eteleket amikben van tapanyag mint peldaul egy tojasrantotta zoldseggel,sonkaval, vagy egy kiadosabb szendvics sonkaval es sok sok zoldseggel mert ha rendesen eszel reggelit azzal elkerulheted a nap tobbi reszeben a sok sok "csipegetest". A folyadek mennyisegre is figyelj oda, mivel a szervezet hajlamos arra hogy a szomjusaot ehsegnek agyja le az agyban es ugy erzed ehes vagy, mikor igazabol csak 2 pohar vizre lenne szukseged. Ez mind amugy agyban dol el!!! Elhatarozas kerdese! Az is agyban dol el hogy "Huhh de kivanom azt a csokit". Nemet mondasz par alkalommal es utana nem is fogod kivanni! Fiatal vagy, jo az anyagcsered ha most nem figyelsz oda es nem allitod be a testedet egy egeszseges sulyba, vagy nem allsz ra az egeszsegesebb eletmodra kesobb sokkal nehezebb lesz!! Szoval Hajra!!!
2012. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 kriszti77 válasza:
Nem szabad rendszertelenül enni ha depis vagy sem.mondjuk én a depitöl nem tudtam enni.6 után ne egyél énis megszokta. próbálj bringázni fuss vagy táncolj.a skvassolás hamar megizzazt vagy a teke ott sokat hajolsz vagy usszál ami jollesik :)
2012. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!