Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok állandóan éhes?

Miért vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés
Olyan sokat eszek, de mindig éhes vagyok. :( Ma is megettem már három szendvicset, egy pizzát, egy tányér krumplifőzeléket, egy tányér franciasalátát, fél kiló mandarint, müzlit, egy tábla csokit, egy csomag chipset, egy almát. :( és persze éhes vagyok most is. Mit egyek még, amitől nem leszek éhes ? :D
2009. nov. 23. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Igyál folyamatosan vizet!!Amikor éhes vagy,akkor nem is vagy igazából éhes,csak az agyad összekeveri az éhséget a szomjúsággal,és ezért van folyton "ehetnéked".Úgyhogy igyál igyál igyál :)Attól a gyomrod is telítődik,nem leszel éhes.
2009. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
a hideg miatt vagy ehes!Velem is ugyanez a helyzet, mar azt hittem terhes vagyok, pedig nem:-Des egyfolytaban burkolom a kajat 1 het alatt kb 3 kgt hiztam...21/L
2009. nov. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, nalam az ivas nem segit,csak meg ehesebb leszek:-D
2009. nov. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 issti ***** válasza:
100%
Lehet hogy hiányzik valami az életedből. Érdemes lenne olyan dolgokat rendszeresíteni ami örömet okoz, így az evés hátrébb szorulna, mint örömforrás (pld.zene, sport, barátok)
2009. nov. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
ez tényleg rengeteg!! csupa szénhidrát, cukor az egész. ingadozik a vércukrod. menj el egy laborvizsgálatra h minden oké-e.. fehérjét egyél, zsírszegény túrót, sovány husit stb, ezek telítenek és nem hízlalnak annyira. ne főzeléket meg chipset...:D egekben lehet a koleszterined, nagyon el fogsz hízni, figyelj oda erre! nem állhat az evésből az életed..:)
2009. nov. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Semmi baj a vércukrommal és a koleszterinemmel sem. Nemrég voltam vérvételen.

koleszterinem 4,16 és normálérték: 3,9-6,2

vércukrom meg 4,6 és normálérték: 3,3-6,00

és hízásra hajlamos sem vagyok.

2009. nov. 23. 18:54
 7/9 anonim ***** válasza:

Bulímia?

Én akkor eszek állandóan, ha idegfeszültségben vagyok valamitől folyamatosan. Nem látszok idegesnek, csak az agyamban érzem a feszültséget.

Valszeg a szénhidrátszintet tartjuk ezzel magasan,mert az jó hatással van erre az állapotra. De nem jó, én hízok!

2009. nov. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen. De én visszatartottam a kajálási kényszeremet. Szerintem az lehet a bajod, hogy megnyult a gyomrod. Eszel, aztán megint megint. És persze a gyomrod a kaja adagoddal nö párhuzamosan. Ezt ugy tudod megállitani ha csinálsz egy 2 hetes fogyókúrát. Szigoruan betartva. Na meg igyál zöld teát, persze cukor nélkÜl vagy édesitöszerrel. Tuti összefog húzodni a gyomrod, és akkor már kevesebbet leszel éhes.

Nekem ez segitett.

Na meg foglald el az agyad valamivel.'

Sok sikert!

2009. nov. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bumbi02 ***** válasza:
én is ugyanigy vagyok 16 évesen.. csak a suliba viszek 4 szendvicset és egy fahéjascsigát+ almát.. hazaérek rögtön két szendvics aztán este 2-3 tál kaja... és 64 kiló vagyok...(fiu létemre) nem sportolok sokat.. tesin szoktam mozogni de akkor rendesen.. én se tudom mitöl van ez...hány éves vagy?
2009. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!