Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudnék magamra szedni...

Hogy tudnék magamra szedni 15-20 kilót?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy ilyen vagyok! 13 éves 165 cm és 35 kg( nem vicc). Orvosnál voltam, nem vagyok érzékeny semmire. Ezt így nem bírom tovább!! Ráadásul lány vagyok és mazsorettezem. Mindig háromszor beleférek a ruhámba és be kell venni belőle. Szó szerint csúnya vagyok! Kérlek, segítsetek!

2012. okt. 15. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Zabálj.
2012. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Kevesebbet mozogj,és legyél sokszor vendég az McDonald's ban :) és lehetőleg lefekvés előtt egyél sokat.
2012. okt. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ne hallgass az előttem szólókra! nem az a cél, hogy elzsírosítsd magad, hanem az, hogy formás, szép idomokat építs fel. én is voltam 41 kg a 168 centimhez. az a megoldás, hogy lemész egy konditerembe és személyi edzőtől kérsz segítséget, aki összeállít neked egy klassz étrendet jó minőségű kajákból, mint sok fehérje, egészséges szénhidrátok, esszenciális zsírok, és emellett ő irányítja majd az edzéseidet mert neked is kell sport. de nem zsírégető, mint a futás vagy a bringázás, hanem súlyzókkal végzett gyakorlatok. :]

ma mér én is 50 kg vagyok és sokan dicsérik az alakomat. szólj, ha tudok még bármiben segíteni!

2013. máj. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!