Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fel szeretnék szedni magamra...

Fel szeretnék szedni magamra egy kicsit, jó ez az étrend így?

Figyelt kérdés

Kicsit el vagyok bizonytalanodva, ezért gondoltam közzéteszem,mit eszek. Betegség miatt 10 kilót fogytam. Most 50 kiló vagyok és 160 centi, a BMI szerint ez teljesen jó,de én szeretnék legalább még 5-6 kilót hízni.


Reggeli: győri édes zabfalatok (5-6 darab), nagy pohár zöld tea. VAGY, pirítós vajjal, sonka, főtt tojás 2-3 szem,attól függ mennyire van étvágyam. VAGY rántotta,pirítós,sajt

Tízórai: csoki :D vagy gyümölcs

Ebéd: ami épp van otthon.

Uzsonna: mackósajt, kenyér vagy más péksüti, teljes kiőrlésű vagy sima fehér kenyér,attól függ,itthon mi van, felvágott VAGY zöldségek VAGY csoki VAGY gyümölcs

Vacsora : általában amit épp összeütünk itthon,melegszendvics, tea, néha pizza.


Colát,kávét vagy fekete teát nem nagyon iszom a vérnyomásom miatt, édességből csak a sima tejcsokit eszem, se chips,se gumicukor. gyorsétteremben nem eszem hónapok óta mert nem szeretem már, és a süteményeket se nagyon,max amit itthon sütünk. Esetleg olykor ha cukrászdába megyek.

Ez az étrend jó így? Mi hiányzik még? Csak azért,mert két hónap alatt mindössze egyetlen kiló ugrott fel. :( Mozgást ezek mellé mit javasolnátok?


2011. márc. 27. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
én efféle kúrával fogyok mozgás mellett hetente 1 kg-ot,szóval egy kicsit több szénhidrátot kell enned(pl: tésztaételek, szalonna, zsíroskenyér)
2011. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
uh, köszönöm a választ! Igazából a szénhidrátot azt gondoltam,a fehér kenyér meg a többi péksüti fedezi,de tényleg köszönöm,oda fogok figyelni! :D
2011. márc. 28. 00:56
 3/3 anonim ***** válasza:

hát figyu szerintem nem kellene híznod! de mind1..

amit eszel azzal egyébként szerintem simán lehet. úgy értem messze nem eszem ennyit egy nap és tartom a súlyomat. de ez mindkinél máshogy van.

2011. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!