Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedés görccsel, mi az...

456465 kérdése:

Székrekedés görccsel, mi az orvossága?

Figyelt kérdés
Tegnap történt hogy hazajöttem suliból és nagyon megéheztem, nem találtam semmi laktató dolgot, csak csokit, hát lecsúszott pár kocka. Aztán amikor már nagyon éhes lettem -találtam alapanyagokat- és csináltam tükörtojást két tojásból sonkával+ minden ami kell, nagyon jól esett ezért megettem még egy ugyanilyet fél órával később. Ezután éreztem hogy kikíván bújni a barnamackó ezért szaladtam is a illemhelyre. Nagyon elkezdett görcsölni a hasam és nem akart jönni, de éreztem hogy megy a hasam. Azt a fájdalmat... Aztán nagy nehezen kijött a tömörebb és jött a hígabb, ilyen dugószerűen elzárta az utat, de elmúlt. Még nyáron volt egy hasonló "élményem", és most még egyszer, mi lehet a probléma? Össze-vissza étkezem? ha erre odafigyelek, akkor nem lesz hasonló problémám? Válaszotokat előre is köszönöm!(és bocsánat a megfogalmazásért, de nem tudom ezt máshogy leírni)
2012. okt. 11. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
JÓ ÉTKEzéssel
2012. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NEM értem.
2012. okt. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!