Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Székrekedés fogyókúra alatt,...

Székrekedés fogyókúra alatt, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdtem fogyókúrázni, keveset eszek nagyon, többnyire kekszeket,meg rendes kaját is kis mennyiségben, sajnos gyakran van székrekedésem, most nyáron igyekeztem sok gyümölcsöt, zöldséget enni tehát elmúlt, de ha már nem lesz ennyi lehetőségem ilyeneket enni, hogyan kezelhetném a problémát?
2012. aug. 28. 12:58
 1/6 emogirl999 válasza:
0%
Meny el orvoshoz
2012. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló te meg meNY el nyelvtan tanárhoz.
2012. aug. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Szar a fogyókúra, nem úgy kell fogyni, hogy keveset eszel, az amint abbahagyod visszafog jönni. Mi az hogy nem lesz lehetőséged zöldséget enni? Az nélkülözhetetlen a rostok miatt.
2012. aug. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most nyáron tényleg rengeteg gyümölcsöt ettem, de hát azért télen nem tudok megenni ilyen sokat meg ilyen sokfélét, mindennap fogok enni egy almát meg talán valami primőr zöldséget de ennyi.
2012. aug. 28. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:

zabkorpa, aszalt szilve, lenmag tej vagy joghurt ezeket csináld meg turmixnak a tej langyos legyen

zabkása almával vagy szilvéval


igen én is fogyózok mármint életmód váltásán vagyok én is gondolok már a télre de idáig ezek jöttek szóba-mert 1000ft paradicsom télen luxus nekem is


reggeli zabkása tejjel v joghurttal hozzá körte vagy alma, szőlő, télen narancs, mandarin, banán

ebéd zöldségleves-fagyasztottból, káposztaleves, tojásleves, csontleves, zöldséges krumplileves, krumőlikrémleves, betyárleves, gulyásleves, lencseleves, sárgaborsóleves


második

rakottkáposzta sovány darálthúsból, joghurttal, sovány sajtból

rakottkrumpli kolbász, szalonna nélkül, helyette sovány darálthús a közepében rajta hagymakarika ez megadja az ízét

paprikáskrumpli csalamádéval

kelkáposzta, krumplifőzelék sült csirkecomb

lencsés májragu rizzsel

mirelitből spenót, sóska hozzá főtt tojás

rakott, töltött padlizsán

gombapörkölt rizzsel

sárgaborsófőzelék sült csirkecomb


szendvicshez mehet a savanyúkápszta, csemegeuborka, retek, cékla

sütőtök megsütve nagyon finom

2012. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok mindent , most vettem lenmagot, azt fogok mindennap egy kanállal enni joghurttal , majd kiderül , hogy beválik-e.
2012. aug. 29. 10:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!