Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sportolok, sétálok minden...

Ha sportolok, sétálok minden nap, akkor visszaállhatok a sima étrendre fogyókúra után, ugye?

Figyelt kérdés

Mert ennék lekvárt, rántott húst, sült krumplit, sütit, amit nagyon rég nem szabad, ám most nem szeretnék se fogyni, se hízni.

Ehetek, ha mozgok hozzá rendesen?

Egy férfi.


2012. aug. 26. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Saját véleményemet osztom meg veled. Én miután lefogytam sem ettem ilyen ételeket. Ez volt egy éve. Rántott dolgokat egyáltalán nem eszem. Most pedig testépítéssel "foglalkozok" szóval teljes tiltólistán vannak ha jó eredményeket akarok. Szerintem hetente egyszer beleférnek ezek az ételek az étrendedbe, csak arra ügyelj, hogy ne vidd túlzásba. Gratulálok a fogyásodhoz. További szép estét. (amúgy nincs hízlaló étel csak többlet kalóriabevitel)
2012. aug. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem éhezős fogyókúra volt, akkor nagyobb mozgással emelhetsz kicsit az étel mennyiségeken, de a "hétköznapi" táplálkozásra semmikép ne állj vissza. Ha éhezős fogyókúra volt akkor, visszahízol akkor is ha csak egy kicsit is többet eszel.
2012. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!