Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezen az étkezésen, hogy...

Ezen az étkezésen, hogy tudnék javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy nagyon vékony vagyok (164/50) és szeretnék hízni, viszont ez nem megy olyan könnyen a génjeimből adódóan. Próbálok egy nap minél többet enni, viszont a reggelivel mindig gondjaim vannak. Nem tudok 10 órától hamarabb megenni semmit szinte, egyszerűen a hányinger kerülget ilyenkor reggel, viszont muszáj lenne valahogy átszokni a korábbi evéshez, mivel 8 után nem tudok enni egészen délig. Valaki tudna valami tippet adni, hogy mit csináljak, hogyan szoktassam a szervezetemet át a korai reggelihez?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. okt. 1. 18:09
 1/5 Lazorinda válasza:
szia!szerintem ilyen problémával fordulj orvoshoz!ő biztos tud valamit mondani.......remélem hogy megoldódik a dolog!!! :)
2012. okt. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy szoktasd, hogy mindig 10 perccel korábban reggelizel. Az sem baj, ha kevesebbet eszel egyszerre, majd megkeszed kicsit később. Így idővel rászokik a szervezeted.
2012. okt. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Petya83 válasza:

Egyes tudósok szerint mindegy, hogy reggel mennyit eszel, mert az elhízást a déli és esti étkezések okozzák. Úgyhogy este próbálj meg többet enni, 8-9 felé. Később már ne nagyon, mert nem fogsz tudni elaludni.


Ha így sem megy, akkor a konditerem megoldás lehet még. A vékonyakat megerősíti, sőt ha elfáradsz, nagyobb étvágyad is lesz.

2012. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Abygel90 válasza:

Ha van hozzá affinitásod, akkor kezdj el főzni tanulni. Nagyon érdekes, egyszerű, költséghatékony de változatos recepteket lehet találni a neten. (Figyelj oda, hogy ne a leggyomorterhelőbb dolgokkal kezd.)

Suli után kikapcsolódásnak is tökéletes, én annó rendszeresen ezt csináltam.

Ráadásul biztos az anyukád is fog neki örülni, ha leveszel egy kis terhet a válláról.

Sok sikert!

2012. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Szoktam edzeni rendszeresen, többet is eszek, csak nem rakódik le sajnos... A főzést jelenleg is "próbálom" elsajátítani, de hiába "torkoskodom" közben, sajnos ugyanúgy nem rakódik le rajtam semmi, valószínűleg genetika miatt is van, mert édesanyám, is ugyanilyen vékony volt még két szülés után is az 50kg-ot alig éri el... Csak olyan jó lenne, ha legalább egy-két kilót sikerülne magamra venni.

2012. okt. 21. 13:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!