Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy nem kellene többet híznia?

Figyelt kérdés
A barátnőm 26 éves, 170 cm magas, és általában 58 kiló körül szokott lenni a súlya. Tavasz óta viszont egy kicsit meghízott, most 65 kiló körül lehet. Őszintén szólva nekem még jobban is tetszik ezzel a pár kiló többlettel, nagyon élvezem, hogy van mit fogni a fenekén és a combjain. Ugyanakkor kicsit aggaszt, hogy továbbra is elég sokat nassol és nem nagyon mozog, mert félek, hogy nagyon elhízik. A barátnői közül már többen észrevételezték, hogy az utóbbi időben látványosan gömbölyödik, de azt mondja, ez őt nem zavarja, amíg én szexinek tartom így. Próbáltam rávenni, hogy jöjjön velem futni, de nem akar. Szerintetek hogy lehetne finoman jelezni neki, hogy egy kicsit vigyáznia kellene a súlyára?
2012. szept. 18. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelezd finoman, de őszintén, nehogy az legyen, hogy pár hónap múlva összevesztek, mert te nem voltál egyértelmű, vagy ő nem vett túl komolyan. Egy pár vagytok: kommunikáljatok! :)
2012. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem kerek perec egyértelműen mond el neki,

amit ide leírtál!

"aggaszt, hogy továbbra is elég sokat nassolsz és nem nagyon mozogsz, mert félek, hogy nagyon elhízol..."

ennyi :) ezen nem lesz mit félreérteni.

2012. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Figyelj [név] nem kellene többet híznod. Ez így nagyon jó de ne többet!
2012. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!