Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Van egy csaj barátom, akivel nem vagyunk túl közeli viszonyban, de nagyon bírjuk egymást. Ritkán talizunk, mert rossz a közlekedés a lakóhelyeink közt. De szeretném vele szorosabbra fűzni a kapcsolatom(járni vele). A mindennapi találkozást is akkor meg tudnám oldani. De hogy tudassam vele, hogy több szeretnék lenni, mint a barátja? köszi aki segít

2012. szept. 16. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

kezd el puszilgatni ölelgetni ..

és ennyi..

2012. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Ha félős vagy akkor írd le neki egy papírra és talin add oda borítékban. Ha nem akkor pedig ölelgesd egy talin, puszilgasd és ha ő is megpuszil akkor megcsókolhatod. :]
2012. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előttem szólókkal én nem értek egyet.

Ha merészebb vagy :

- vigyél egy szál rózsát, aminek nem muszáj vörösnek lennie természetesen

- mond meg neki egyszerűen és nyíltan, hogy neked többet jelent mint egy barát.


Ha "félősebb" vagy: vegyél egy egyszerű piros borítékot. Írd bele abba amit gondolsz, vagy mint az előzőnél, hogy neked többet jelent mint egy barát. Ha fiú lennék biztosan elvinném először egy kávézóba vagy egy hasonló helyre. Az asztalnál odanyújtanám neki a borítékot.


Annó még mikor a párommal összejöttünk, ismertük egymást, sokat találkoztunk, jártunk össze.

Már lassan 4 éve február 14-én kaptam tőle egy kis ajándékot ugye valentin nap alkalmából. Ha jól emlékszem azon a napon mondta, hogy szeretne valamit mondani, de nem tudja, hogy hogy kezdje el. Arra jutottunk, hogy majd én kitalálom. Pár napig találgattam nem nagyon jött össze, így egyszer csak azt mondta : Nekem többet jelentesz mint egy barát. Még az nap 18-án beültünk a közeli étterembe. Ekkor azt mondta, van 2 kérdése. Ha az elsőre igennel válaszolok akkor felteszi a másikat is. Az első az volt, hogy szeretem -e. Igent mondtam. A másik, hogy leszek -e a barátnője. Igen. Abban a pillanatban elcsattant ez első csók és összejöttünk.


Gondoltam megosztom veled a történetünket, hátha segítek vele! :)

Sok Sikert Kívánok!


18/L

2012. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oké hogy leszázalékoltok, de nekem ezek a módszerek bejöttek! :) És alacsony költségvetésűek, nem kell költeni sokat. Alapszabály hogy randin nem költünk a csajra, csak ha már nagyon jóban vagyunk és korábban barátok voltunk.
2012. szept. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válszokért. csak valahogy úgy érzem nem tetszek neki, mint pasi. Inkább barát(abból se éppen közeli) és ha le bőgök előtte, akkor elég cink lesz, mert elég sok ismerősömmel és haragosommal jóba van. Nem küldene el a fenébe, de ciki lenne, hogy kiderül, hogy nem jövök be neki. De max érdeklődök tőle ilyen téren néhány dologról és ha úgy látom, akkor közlöm vele, hogy 'többet jelent nekem mint barát'. Vélemények? Am 3-nak köszi plusszba. éés 15/F vagyok(nekem nem egy disco rib*anc kell, mint a barátaimnak)
2012. szept. 16. 20:21
 6/8 Hanariko ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Van ilyen... ő bejön neked, te esetleg neki nem. na bumm... jó tudom, könnyű mondani, de erőltetni úgysem lehet. És még egyszer: ez nem ciki.
2012. szept. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
csak hát az hogy nem vagyok vele olyan hűde legjobb barát, vagy ilyesmi. Szal elég sok fiú barátja van, én meg úgy érzem, hogy mellettük 'kis hal vagyok'. Van önbizalmam, nem azzal van gáz, csak egyszerűen nem akarok beégni. Meg eléggé sok a közös ismerős-haver és ha mondja nekik akkor elég nagy beégés lenne. Várok ötleteket! föleg CSAJOK VÁLASZA érdekel:D
2012. okt. 29. 17:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg... ha nem áll rád, akkor bukhatod a korábbi viszonyt vele.
2012. okt. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!