Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak?

Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni hasról picit, főként szép kasú derekat szeretnék. És combról is é fenékről is 1-2 kg j lenne ha lemenne. Bátki aki tud segíteni, hogy milyen gyakorlatokat milyen gyakorisággal végezzek és mire annak a válaszát szívesen várom. Esetleg heti edzéstervet vagy heti étrendet aki tud az bátra írjon. Előre is nagyon szépen köszönöm:)
2012. aug. 12. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak hasproblémákkal 'küzdök', egyébként sajnos elég vékony vagyok.. de én a jóöreg hasprést szoktam, napi 100-szor (délelőtt50, délután50) :)
2012. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Haspréstől nem fog lemenni a zsír. Szálkásító diéta kell és heti 3-4x 40-50 perc aerob mozgás és ha fogysz akkor mindenhonnan fogysz, nincs helyi zsírégetés.

Ezt töltsd le és olvasd el (első akár te is), az alapok benne vannak: [link]

2012. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!