Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudok hízni?

Miért nem tudok hízni?

Figyelt kérdés

Na szóval, bármit eszek, iszok nem hízok tőle semmit. Pedig kellene mert nagyon vékony vagyok. 173cm/59-60kg

15/F


2012. aug. 1. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem eszel eleget.
2012. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

óhh pár év és eléred a kívánt tömeget, hirtelen nyulsz meg

én is így voltam 15 évesen 175cm 45kilo, most vagyok 20 éves 185cm és 85 kilo, ki kell várni, addig is változatosan, rendszeresen enni, és sportolni

amikből többet egyél teljes kiőrlésű kenyér, zabpehely, rizs, krumpli, teljes kiőrlésű tészták, husok, halak, zöldségek, sajt, tej, túró, joghurt, olajos magvak, tojás és gyümölcsök, ezekre alapozz, minden ételt lehet fokozni kcal dúsabbra ha érdekel írok majd pár tippet ilyen téren

2012. aug. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is így vagyok hidd el, hát egy hónap nekem biztos kellett hogy úgy 2-3 kilót rendesen összeszedjek, de én sokat ettem és hát csak ennyit híztam. Szóval te is próbálj meg egy kicsit többet enni, vagy ha nem fér annyi beléd akkor a neten keres sok kalóriát tartalmazó ételeket, és azt próbáld ki!! :)
2012. aug. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek. :)
2012. aug. 2. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!