Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi az előnye a kövérségnek?

Mi az előnye a kövérségnek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Van előnye??
2012. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

- kevesbe fazol telen

- annyit zabalsz, amennyi jol esik, mert nem kell vigyaznod az alakodra

2012. júl. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi.


Aki a kövérség mellett érvel, az csak próbál mentséget találni, amiért nem változtat rajta.

És itt mondjuk nem a 10 kiló alatti túlsúlyról beszélek, vagy arról, hogy ha egy egészséges, rendszeresen mozgó emberen van valamennyi felesleg valahol, hanem azokról, akiknek az életmódját már tartósan befolyásolja a kövérség.

Sajnos nagyon gyakran tudat alatt választják ezt, mert félnek attól, hogy valaki akár fizikailag, akár lelkileg közel kerül, és a testük növelésével "növelik" a távolságot, amennyire megközelíthetők...

2012. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Később halsz meg ha éheztetnek, mert a zsír elkezd fogyni rólad és táplálja a szervezet valamennyi energiával, míg akik vékonyak azoknak nincs mit felhasználni.
2012. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ma 10:46

Nincs igazad. Én kövér vagyok(30 kiló felesleg szóval ez kövérség, tudom)

A kövérek nagyon is fázósak. Jobban fáznak mint egy sovány ember. Ismerek sok kövér embert,és a fázok-nem fázok kérdést ezerszer kitárgyaltuk. 95%-ban fázós mind.


Részben az sem igaz,hogy annyit zabálhatsz amennyit akarsz. Ugyanis csak azok zabálnak ész nélkül akiknek már édes mindegy. A legtöbb túl súllyal küszködő ember szégyelli a kövérségét,és ezért jóformán csak "csipeget"


Az is lehet,hogy ha összeírnánk hogy te mit eszel-iszol 1 nap,és én mit eszek igencsak meglepődnél hogy milyen keveset eszek. A fogyás sokszor azért nem következik be,mert nem a megfelelő időben a megfelelő ételt eszik a kövérek(még ha keveset is),és bizony a lustaság, a nem mozgás az oka.


Szóval előnye nincs. Talán csak egy,hogyha beteg agy akkor van miből fogyni..De más előnye nincs..

(csak megjegyzem 50 kiló feleslegből már 20 kilót tartósan és sikeresen leadtam,szóval épp nagy fogyásban vagyok)

2012. júl. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, a betegség esetén jó, ha van tartalék. Erre azonban nem 30-40 kiló háj kell (ez egyenesen rontja a gyógyulási esélyeket), hanem elég pár kiló plusz. Ennyi pl. mindig rajtam is van, mondjuk 2 kiló, mert így egy esetleges hányós-vírusnál nem azonnal csontkollekció leszek...


Utolsó válaszadónak sok sikert, kitartást a továbbiakhoz!!!! És nagy gratula az eddigiekhez!

2012. júl. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi.aki kövér,és előnyöket keres ebben,az nem ismeri be,hogy lusta,mint a föld változtatni önmagán.Előnyös,persze,mert jókat lehet zabálni...

Rajtam 25 kg felesleg volt,már leadtam nagy részét,bár még most sem vagyok anorex,de sportos,izmos,egy kis hassal.Utáltam az egészet,nem tudtam normálisan öltözködni,nem találtam megfelelő nadrágot,mega pasi boltban vettem magamnak pólót,persze jó drágán adják,kihasználva,hogy aki kövér,az máshol nem nagyon kap jó méretet,a nők nem néztek rám férfiként,refluxom lett,magas vérnyomásom,nehezen mozogtam,folytassam még?

31/F

2012. júl. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ja,és ebben van valami:

"Sajnos nagyon gyakran tudat alatt választják ezt, mert félnek attól, hogy valaki akár fizikailag, akár lelkileg közel kerül, és a testük növelésével "növelik" a távolságot, amennyire megközelíthetők..."


legalábbis nálam ez is szerepet játszott.

2012. júl. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!