Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Köthető ez a zavarodottság...

Köthető ez a zavarodottság ahhoz, hogy anyám ebben a terrorban tartott?

Figyelt kérdés

Már ott tartok,hogy talán én sem vagyok teljesen normális..teljesen ki vagyok bukva..

Talán köthető ez ahhoz,amikor 13 éves voltam édesanyám bejelentkezve maradt egy portálra,ahol különböző férifakkal cseverészett,hogy milyen jó lenne ha itt ülne az asztal alatt,és akkor jól kinyalná..igen morbid..sírtam..teljesen lesokkolt.Nem mondtam apámnak erről semmit,próbáltam figyelmen kívül hagyni amennyire lehet,bíztam benne hogy abbahagyja..egyszer anyám borzasztóan elkezdett velem kiabálni,hogy ha a belemet kiordítom is ő el fog menni innen találkozni a férfival,de szeretné ha majd én,s a 9 éves öcsém találkoznánk majd vele.

Amikor 13 éves voltam és egy sztreccs póló volt rajtam megjegyezte,hogy én a helyedben nem venném fel,mert nagyon kövér vagy.

58 kg.voltam..valóban nem vékony,de szerintem ez elfogadható súly a 165 centihez.

Azóta teljesenkifordultam magamból..anyámra időszakosan rájön az,hogy itthagyja apámat,elmegy innen,történt már olyan is,hogy az éjszaka közepén hangosan kiabált,sőt örjöngött a folyosón fekve,hogy meg akar halni..

Minden vitát én csitítottam köztük,mert az öcsémnek ezeket végig kellett néznie..én vittem elitthonról,mert ugye a nagymama,keresztanya,rokonok erről ugyan tudtak,csak épp tettek rá..az evésbe menekültem,s 15 éves koromra 74 kiló voltam..ez ugyan nem látszott rajtam,mindenki 70 körül tippelt meg..nade mit szépítsük? Kövér voltam..Tavaly nyáron megint a szokásos,elköltözik,cirkusz van itthon..most 65 kg vagyok..ingadozik ez folyamatosan 62 és 65 között.Mindenki meglepődik ha azt mondom 65 kiló vagyok,állításuk szerint hihetetlen,ők vékonyabbnak látnak.

Manapság egy hete körül csak azon jár az eszem,hogy mit eszek,mikor vagy ne egyek egész nap? Miért nem eszek,vagy kellene?

Ha eszek,akkor rögtön azon gondolkozok,hogy mennem kell sportolni,mert bűntudatom van.17/L


2012. júl. 26. 14:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen a lényege,hogy még mindig nagyon kövérnek látom magam,ezért hajszolom magam az evés után már 1 hete,de vajon miért?
2012. júl. 26. 14:51
 2/2 Sophiea válasza:
Először is nyugodj meg! 17 éves vagy és az adataid alpján gyönyörű tested lehet. Hetente legalább kétszer sportolj és egyél amennyi jól esik, de ha nem akarsz elhízni, ne nasiz! Ne próbálj a multban hibát keresni, mindenkivel történtek rossz dolgok, ezt soha nem fogod tudni elfelejteni, de segíthetsz azzal, ha a jövődre koncentrálsz. Tanulj, és pasizz be! :D Nem vagy kövér nyugi!
2012. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!