Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anyám miért nem bír megértő...

Anyám miért nem bír megértő lenni?

Figyelt kérdés
Ő vegetáriánus, de én nem vagyok az. Hirtelen csak észrevettem hogy mégis sikerült csinálnia belőlem olyat. Észre se vettem hogy az utóbbi időben nem ettem semmi húst. Maximum ritkán ilyen párizsit kapok. De ilyen igazi húst sose ad, mert ő undorodik attól. Nem akarok úgy végezni hogy végül csontjaim se legyenek. De vele ezt nem lehet megbeszélni. Mit csináljak?
2012. jún. 20. 15:44
 1/3 anonim válasza:
Lehet h azért lett vega mert régebben duci volt és maradt vlm régi rossz emlékei, lehet ezekután életstilust váltott és leadott pár kilot...talán csak szeretné h neked ne legyenek ilyen gondjaid az életben. Vagy kérdezz rá nyiltan h miért is nem ehetsz hust.
2012. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Julie S ***** válasza:
Kezdj el külön főzni magadnak. Gondolom ezt nem tiltja meg. :)
2012. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmondom neked első, hogy hús nélkül nehezebb fogyni. És drágább.
2012. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!