Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízzak?!?!? (Sos)

Hogyan hízzak?!?!? (Sos)

Figyelt kérdés
Sziasztok segítséget akarok hogy hogyan hízzak? 14 vagyok idén lány, de csak 37 kiló vagyok ami NAGYON kevés de semmi nem ragad rám. Mindennap biciklizni szoktam, de szerintem az nem folyásólja be! segítsetek miket egyek,és miből többet? zöldséget, gyümölcsöt is megeszem.

2012. júl. 6. 14:53
 1/6 intrepid ***** válasza:
Mindent ugyanígy mint eddig, csak plusz napi két szelet bundáskenyér, vagy 2 palacsinta. A mozgást ne hagyd abba, és amit leírtam, azt pluszba edd meg. Ne étolajba, hanem jó kis disznózsírban süsd meg. Tedd el a címem, és 40 kg-nál dicsekedj.
2012. júl. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendbenvan Köszönöm segítséged. esetleg ha müzlit eszek hozzá az nem segít.?:)
2012. júl. 6. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is hasonlókkal kűszködöm, 20 évesen is 41-2 kiló közt ingadozom, eléggé aggasztó, de elvileg az egészségemmel nincs baj. A tanáraim mondták még régebben, hogy ezek a tünetek lehetnek a lisztérzékenységé is, lehet nem ártana egy kivizsgálás, de ott van még a genetika, stressz, és hogy a bélbolyhok nem tudják rendesen felszívni a tápanyagot... Tehát sokrétű lehet ez a probléma sajnos. Viszont nekem ez a cikk vált be úgymond :)


A leghizlalóbb élelmiszerek a következők: lisztet tartalmazó ételek, kenyér és péksütemények, a sült és főtt tésztaféleségek, az olajos magok, olaj, dió, mandula, aszalt gyümölcsök, szilva, szőlő, banán, mák, cukorból készült édességek, csokoládé, tejszín, tejföl, vaj, zsíros sajt és zsíros felvágottak, füstölt kolbász, tepertő, zsíros marha- és sertéshős, bőrös kacsa- és libahús, kövér sonka, de a sor vég nélkül folytatható.


A hizlaló ételféleségeknek: töltött káposzta tejföllel, zsíros húsból készült fasírt, füstölt kolbász, gulyásleves, sajtos rakott krumpli, rántott hús, majonézzel kevert ételek, szalonnás rántotta, rizses húsféleségek, gyorsétteremi ételek, libamáj, tésztaféleségek, nudli és szilvás gombóc, torta, parfé, csokoládékrém, tejszínes fagylalt stb.


A hízókúrának vannak bizonyos feltételei, melyeket a sikeres súlygyarapodás érdekében mindenképpen be kell tartani. Ezek éppen azok a szabályok, melyeket egy fogyókúrázónak el kell kerülnie, vagyis:

- Tartsunk pót-vacsorát közvetlenül lefekvés előtt. A menü lehet bármilyen édesség vagy süteményféleség, tejszínhabos kakaó, túrókrém cukorral és tejszínnel stb.


- Napközben és Tv-nézés közben is bármit nassolhatunk, amit megkívánunk: süteményt, csokoládét, diót, mogyorót stb.


- Végül ne feledjük, hogy a lényeg ebben az esetben is a rendszeresség, vagyis naponta legalább öt alkalommal kell étkezni, mindig azonos időben.

2012. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. júl. 7. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


hajrá!:D na ha ettől nem ragad rád semmi..

2012. júl. 8. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 intrepid ***** válasza:
Közben eszembe jutott valami: Bélférgesség, amit nem is olyan nehéz összeszedni. Háziorvos, székletminta, abból megmondják. Könnyen elmúlasztható.
2012. júl. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!