Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek, mennyire hasznos...

Szerintetek, mennyire hasznos a candida diéta?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én olyan szigorúan nem tudtam betartani, mint ahogy elő van írva. Csak édességet, kenyeret meg tésztát nem ettem, viszont kefírt, fokhagymás dolgokat ezerrel. És így meggyógyultam. 1,5-2 hónapig csináltam.
2012. júl. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en 3 honapig csinaltam szigoruan, 45kilora lefogytam... es nem volt hatasos, azota is candidaval elek.
2012. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én 10 éve élek így ,de most elhatároztam magam, hogy mindent megteszek azért , hogy meggyógyuljak, már diétázok, és vettem immunerősítőket, grapefruit magkivonatot.. minden félét, nyomom a zöldségeket... minden finomságot,... kicsit nehéz ellenálni az édességnek ..de csak 1-2 hét ,és remélem átállok, erre az életvitelre !!
2012. júl. 6. 18:36
 4/4 anonim ***** válasza:
elozo vagyok, szerintem a titok abban rejlik, hogy tartani kell magad az eletmodhoz a dieta utan, es nagyon gyorsan visszatertem a normalis etkezeshez... igy lehet mukodne, nem kell egesz eletedben sanyargatni magad... ;)
2012. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!