Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candida diéta alatt éhgyomorra...

Candida diéta alatt éhgyomorra 2,1 lett a vércukorszintem, ez nagy gond?

Figyelt kérdés

Már 2 hónapja csinálom a diétát, a problémám folyton visszatér ettől függetlenül. Sokat is iszom és sokat járok wc-re ezért elmentem egy vércukormérésre, hogy nem vagyok e cukros. Éhgyomorra 2,1 lett, ami tudom hogy rendkívül alacsony és veszélyes, de jelenleg nem tudok ellene mit tenni, mert nem ehetek cukros és magas szénhidráttartalmú ételeket. Igazából nem vagyok tőle rosszul, néha ha hirtelen felállok megszédülök, reggel meg nem tudok sokáig kaja nélkül lenni mert rosszul érzem magam tőle.

Igazából eddig még ezelőtt azt hiszem 1-2x mérettem vércukrot de az régebben volt, akkor minden rendben volt. A diéta előtt nem mérettem, így nem tudom mihez viszonyítani.

Ha befejezem a diétát vajon helyreáll a vércukorszintem?

Aki csinálja/csinálta a candida diétát voltak már ilyen problémái?


21L


2012. máj. 15. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
A nem cukorbetegeknél a hipoglikémiát többnyire idegesség, szorongás váltja ki, csak ritkán a cukoranyagcsere zavara.Étkezz rendszeresen, hogy ne legyenek túl nagy ingadozások a szervezetednek energia-háztartásában. A katáng, és az endívia saláta serkentőleg hat az emésztésre és a máj működésre. A máj glikogén /állati keményítő/ formájában raktározza a táplálékkal felvett szőlőcukrot, és amikor a szervezet igényli, újabb szőlőcukor molekulákra bontja, és a vérbe továbbítja a raktározott "üzemanyagot".
2012. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 5 hónapja csinálom és én is voltam vérvételen de teljesen normális volt a vércukorszintem

nyírfacukrot szoktál enni?

2012. jún. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!