Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Reflux-diéta? Hatásos? Rendsze...

Reflux-diéta? Hatásos? Rendszeres-étkezés.

Figyelt kérdés

Orvosi utasításra be kell tartanom a rendszeres étkezés szabályait, tehát,hogy mindig ugyanabban az időpontban eszek keveset nap 5x-ör.A reggelim fél 8-kor van, míg a tízóraim fél 11-kor.De ha én 11-ig szeretnék aludni, akkor fel kell kelnem a reggelire és a tízóraira is?Vagy az nem számít, mert alszok?


Illetve a reflux-diétát kell követnem többé-kevésbé gyógyszer mellett min. 1 évig.Nektek használt(aki már próbálta)?Szerencsére enyhe a refluxom tehát nem fáj, és a doktor szerint diétával és gyógyszerrel talán elmúlhat.


Előre is köszönöm


2012. jún. 13. 15:06
 1/2 D.Đ válasza:
Nekem is refluxom van de diétával és gyógyszerel nem mult el sött még nem is volt enyhébb a fájdalom. Én gyógyszert és a diétát egy SZALVUS nevű itallal pótolom.
2012. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D.Đ válasza:
salvus* a neve rosszul irtam bocsi
2012. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!