Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell így elhízni?

Miért kell így elhízni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. jún. 7. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

ha direkt eszik...arra nem tudok mit mondani...idióta...és nagyon-nagyon ronda

sok szép nőnek nincs férje, az ilyet meg elveszik :( szánalmas

2012. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
# 10! köszi a választ, ez tényleg hasznos volt, mivel ezt általában az emberek nem így képzelik!
2012. jún. 7. 17:16
 13/17 anonim ***** válasza:
Az egyiknek feltűnési viszketegsége van. Rájött, hogy ezzel be lehet kerülni az újságba.
2012. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem beteg, akkor szerintem több oka lehet:

1, amit írtak, lelki eredetű, mint az aneroxia, csak ellentétesen

2, zabálni tény és való könnyebb, mint betartani a napi kalóriaadagot

3, abban is egyetértek, hogy isteni a sok hizlaló kaja

4, szintén egyetértek, hogy zabálni még mindig könnyebb, mint nekiállni mozogni


Ebből nem következik, hogy én egy kövér disznó vagyok, mert nem vagyok, de sajnos nagyon figyelnem kell, mert könnyen elcsábulok, imádom a sütiket, tésztákat, sajnos a mekis kaját sem vetem meg. De egyet tehetek: a mekit kerülöm, a tésztát mértékkel, a sütit még annál is nagyobb mértékkel eszem :) A mozgással hatalmas akaraterőmbe kerül minden nap barátkozni, de nem lehetetlen. Sajnálom az ilyen embert, komolyan. A saját egészsége fogja bánni ezt a hülyeségét :(

2012. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jók az okok, köszi!Ezt az ellentétes anorexiát szeretném kicsit körbejárni! De azért persze ment a zöld!
2012. jún. 16. 13:08
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Az angolok nem tudnak es nem is akarnak egeszsegesen elni.

Nem tudnak fozni, minden utcasarkon Meki, KFC vagy egy arab kifozde van. A boltok tele vannak kesz- vagy felkesz etellel, potom penzert. AZ utcan rengeteg kover embert latok es nekik igy jo. Nem ritka a kover gyerek sem, valoszinuleg o is koveti anyat, apat az elhizas utjan, aztan a szivrohamba...?

2012. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
dehogynem hormonzavar, hiszen éhséghormonok szabályozzák az étvágyat, ezek a szerencsétlen emberek szabályosan szenvednek, még a fejük is belefájdul ha nem ehetnek - mégpedig igen SOKAT.
2012. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!