Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért kell így elhízni?

Miért kell így elhízni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2012. jún. 7. 16:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
komolyan, ez 2 cikk volt egy mai átlag bulvárlap főoldaláról. hová tart a ez világ???
2012. jún. 7. 16:54
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán hormonzavar is közrejátszik az ilyen súlyos elhízásoknál.
2012. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ezt akartam én is irni hogy hormonzavar!
2012. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ok. de a legnagyobb menya címre pályázó DIREKT ESZIK!

és ha már hormonzavar: azt ma már tudják kezelni, vagy nem?

valami nem világos...

2012. jún. 7. 17:03
 5/17 anonim válasza:
100%
Szerintem mind a kettő amerikai,az az ország szinte szándékosan hizlalja az embereket,hogy majd drágán eladják nekik a fogyasztó kapszulákat vagy mittudom én miket...Komolyan ott olyan nagy adag ételt adnak,hogy két ember nem birja megenni,meg nagyon sok egészségtelen kaját esznek,ami megint csak elhizáshoz vezet.
2012. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ha nem nyitja meg az első linket, itt a cikk címe. főoldalon van.


I want to be the world's biggest bride! Woman, 33, eats 30,000 calories a day to fatten up for wedding (despite already weighing 520lbs)

2012. jún. 7. 17:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Na most aki napi 30.000 kcal-t eszik meg az akárhogy szépítjük is nem normális, ennek is ugyanolyan pszichés háttere kell legyen mint az anorexiának, csak épp a fordítottja...

De ahogy az első válaszoló írja attól, hogy valaki kövér nem feltétlenül jelenti azt, hogy zabál, elég hozzá hormonális betegség is, de általában ha látnak az utcán valakit súlyfelesleggel az emberek nem az első gondolata, hogy esetleg beteg is lehet.

2012. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
# 5! majdnem "amerikai típusús elhízás"ként nyitottam meg a kérdést, de a tinilány brit! igaz, aki dierkt játszáik, az tényleg amcsi... de hát mégis, mi ez, most ez trendy lett?!
2012. jún. 7. 17:07
 9/17 A kérdező kommentje:
# 7 és mindenki: eddig: teljesen igazatok van! de én azt nem értem, hogy mitől iylen tömeges, hogy 2 cikk is tud foglalkozni ezzel egy bulvárral teljesen jól ellátott újságnál? a másik: ha nézitek az amcsi és brit tehetségkutatókat, ott is rengeteg az ilyen típusú elhízás, míg a magyar showknál tudtommal ez nem fordult elő (bár azokat egyáltalán nem nézem, mert nem kell nyelvgyakorlás :D).
2012. jún. 7. 17:10
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"és ha már hormonzavar: azt ma már tudják kezelni, vagy nem?

valami nem világos..."


Na most ez off, de kicsit azért helyre akarom ezt tenni, mint hormonbeteg, mert konkrétan k.rva nehéz minden hormont beállítani! Nagyon kényes rendszer ez, és nagyon könnyen lehet hibát véteni, aminek látványos eredménye van... Arról nem is beszélve, hogy sok betegség hiába operálják, hiába kezelik kiújulhat, mint mondjuk a Cushing-kór, aminél tényleg százas nagyságrendű súlyfelesleg rakódhat le.


De a nagy kezelésről csak annyi a véleményem, hogy engem mióta elkezdtek kezelni híztam 10 kilót... Pár nap alatt... Ahány régi ismerőssel találkozom mind megszól, hogy mennyire meghíztam, kezdejek már el fogyózni, komolyan mondom néha úgy le tud törni, pedig én még nem is gurulok...

2012. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!