Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Evési problémáim vannak....

Kuttya kérdése:

Evési problémáim vannak. Hogyan tudnám orvosolni őket?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy állandóan csak az evésre gondolok, de hogyha eszek akkor bűntudatom van, mert annyit zabálok hogy az két embernek is sok. Nem szoktam reggelizni, mert akkor reggel és este is rengeteget ennék, és akkor azért van bűntudatom, így csak vacsorázni szoktam de akkor nagyon sokat eszem. Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehetne elérni, hogy ne legyen bűntudatom, ha napi többször is étkezem? Egyébként pedig azt mondják sovány vagyok, de az biztos hogy nincs rajtam túlsúly. A válaszokat előre is köszönöm!

2012. máj. 16. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:

ha reggel ennél normálisan akkor este nem lennél farkaséhes és nem zabálnád le a hűtőt:D

de ne péksütit egyél reggel, hanem zabkását, az lassú felszívódású szénhidrát, és nem leszel éhes fél óra múlva.

2012. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jófej:D válasza:
ahogy az előző mondta
2012. máj. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!