Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnapi kajám jó hízásra? 16/f

Tegnapi kajám jó hízásra? 16/f

Figyelt kérdés

reggeli:

-egy pohár kakaó

-2tál müzli

ebéd:

-egy tasak rizsa tartármártással+ubi

-1pohár multi-vit ital.(reggeli és ebéd között5 májkrémes szenya)

vacsi:

egy házi pizza sok szalámival meg sajtal.+egy pohár vas pezsi tabi.

ez hízásra jó lenne?


2009. jún. 25. 05:27
 1/7 anonim válasza:
100%
szerintem egy pacal pőri jobb lett volna vacsira hizásra!!!
2009. jún. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
így még nem kaptam választ=(
2009. jún. 25. 06:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha hájas disznó szeretnél lenni akkor egyél sok zsírban tocsogó ételt... de gondolom nem ez a célod.


Mellesleg az étrendedből igencsak hiányzik a gyümölcs és nyers zöldség is, melynek tápértéke nem elhagyagolható, noha nem a legkalóriadúsabb ételeknek számítanak.

2009. jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a müzliből megvannak a rostok vitamin italt meg rendszeresen iszok.am nem hájas disznó akarok lenni mert ha akarnék se tudnék az lenni :) de még mindig nem kaptam választ:D:D:D:D
2009. jún. 25. 07:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A műzli jó, a tasak "rizsa" tartármártással ment zsírba, a multivitamin szintén jó cukros, a májkrémes szendvicset nem tudom hogy gondoltad, szemét; vacsorára házi pizza szalámival azt hiszem ezt nem kommentálom! Még ha nem is vagy kövér, ilyen kajákkal csak nő a koleszterined, fölöslegesen zabálsz telített zsírsavakat, a kondíciód egy nulla lesz!
2009. jún. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
sok okos, nem ezt kérdezte! annyit kérdezett hízásra jó-e? jó. hízhatsz tőle
2009. jún. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nagyon köszönöm. és mindenki másnak is :P
2009. jún. 25. 10:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!