Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mik a legjobb szerek a hizásra?

Mik a legjobb szerek a hizásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! 177cm magas vagyok és kb 50kg .... Voltam vele orvosnál is de nem segitett :S B6 injekciok voltak azthiszem , 2 x 10 de nem használt ...

Érdemes vennem ilyen tömegnövelőket/táplálékkiegészitőket ?Ha igen akkor milyet ? Csak hizás céljából!!

Előőőre is köszii :))


2011. jún. 15. 17:43
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
hát a táplálékkiegészítők nem csodaszerek,valszeg hájasodnál tőlük csak.a súlyzós edzés által kiváltott növekedési hormon termelés és megemelkedett tesztoszteronszint ami miatt a testtömeg a normális kereteken bellül növekedik.ezekhez nyújt segítséget a tápkieg.,edzés nélkül nem ér szinte semmit.amúgy rendes edzés és rengeteg kaja mellett elképzelhetetlen h ne legyen fejlődés.
2011. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ez mind szép és jó ! én csak hizni akarok és semmi mást
2011. jún. 15. 18:38
 3/3 anonim válasza:

Hát sorstársak vagyunk.

188cm 60kg vagyok és se a gyorséttermi zsíros kaják, se a szaftos zsíros itthoni koszt nem hizlal. Ez a génjeinkben van elkódolva, hogy nem tudunk elhízni, majdnem háromszor többet eszem mit testvérem, ő a kevéstől is hízik, mert ő hajlamos rá, viszont én tömhetem magam napestig, max csak a rosszullét jön rám.

Bele kell törődni, hogy mi csak az izmaink növelésével fogunk súlyra gyarapodni, mert rajtam egy gramm háj nem tapadt meg.


Az én étrendem: Húst hússal, tésztát hússal és kenyérrel.

nassolásnak ha van akkor hús, ha nincs akkor zsíros-kenyér sóval (vékony rétegben kenve)

Inni Tea, víz, de ha van akkor Coca-Cola és az egyébb káros üdítők. Zöldséget csak reggelire eszem és ha nincs más guszta kaja. Csilis-babból 3 púpozott tányér egy étkezésre. Pörköltből a szaftot tésztával és/vagy kenyérrel.


Ezzel az étrenddel sikerült feltornáznom magam 58kg-ról 60ra és ott megrekedtem már lassan 3éve =(

Remélem neked beválik..és hogy kibírod xD ja és még azt hozzáteszem 2óránként étkezem xD

2011. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!