Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízásra melyiket ajánljátok?

Hízásra melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Hallottam már,hogy a napi 5x-6x étkezés az hízlal,de azt is mondták már,hogy ha csak 2x eszem egy nap az jobban hízlal,mert lelassítjuk az anyagcserét.Azt viszont tudom,hogy mindenképp kell mellette tornázni.Most melyiket válasszam?176 cm és 51kg vagyok.L/16
2009. szept. 15. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
ha napi 2szer eszel akkor zsírba fogsz hízni, hameg 5-6x akkor izomba. Ez persze ennél sokkal bonyolultabb de erről egy könyvnyit lehetne írni.
2009. szept. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Napi 5X egyél, minőségi, dús ételeket. Tehát NE a kakaóscsigát, NE a fehér kenyeret, mert ezek ugyan hizlalnak, de nem egészségesek. Egyél normális mennyiségben, de mindig válaszd a gazdagabb ételt: pl. párolt krumpli helyett nyugodtan egyél vajas krumplipürét. Párolt zöldség helyett válaszd a habart főzeléket, stb.

A népgyógyászat hízókúrára ajánlja, hogy étkezések előtt együnk meg egy fürt édes szőlőt. Most úgyis szőlőszezon van, elkezdheted. :)További hizlaló gyümölcsök: banán és dinnye. Ne felejtsd el a mozgást sem, súlyzókkal szépen lehet formálódni.

2009. szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

51 kg mal mások még fogyni akarnak, te meg hízni?? Örülj, hogy vékony alkatú vagy és inkább sportolj, és étkezz egészségesen, ahogy tanácsolták fentebb.


A kilók meg amúgy is jönnek majd, ahogy mennek az évek..

2009. szept. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)Megfogadom a tanáccsokat és a napi 5x-i étkezést fogom választani!Majd beszámolok, ha, vagyis miután sikerült!:)
2009. szept. 15. 20:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!