Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan vegyem rá magam? 15/L

Hogyan vegyem rá magam? 15/L

Figyelt kérdés

Eléggé átvette fölöttem az uralmat a depresszió. Egyfolytában csak szorongok,3 napja nem ettem egy falat kaját sem(na jó,1db kicsi kekszet). Alig iszok naponta max 3 pohár vizet...Csak 1 napig akartam koplalni,de aztán összevesztem a barátommal ami rátett a dolgokra még egy lapáttal,és most már egyenesen undorodom ha ránézek bármiféle ételre.Egyszerűen nem bírom megenni.Próbáltam,de kiköptem,nem bírom elviselni... Ha eszek egy falat kaját is bűntudatom van,kövérnek látom magamat(pedig tudom,hogy bőven a sovány kategóriába tartozok),de még is minden nap a súlyomon idegeskedek,undorítónak találom a fenekemet,vastagnak a karomat,és nagynak a hasamat. Régen is volt problémám ezzel,de csak pár hónapja durvultak el a dolgok.A barátnőm minden áldott nap lepufiz,hurkáz stb.

--> Ez a legfőbb oka annak,hogy idáig fajultak a dolgok. Már nagyon rosszul vagyok,de képtelen vagyok enni,egyszerűen megöl a bűntudat. Mit csináljak?:S 3 kilót fogytam 3 nap alatt. Egy lelki roncs vagyok,a legkisebb problémát is túlspilázom...


2012. ápr. 20. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az illetőt nem nevezném barátnőnek...egy igazi barát nem pufiz le, hanem észreveszi, hogy gondjaid vannak, és segít. Mindenképpen fordulj a szüleidhez, vagy ha nem vagy velük olyan viszonyba, akkor háziorvos. Sőt, még az iskolaorvos is segíthet. Az már jó, hogy észrevetted, hogy problémáid vannak. Sokan egyáltalán nem, vagy csak későn látják be, hogy baj van. Valószínűleg szükséged lesz pszichológusra, de ez nem szégyen, nehogy úgy fogd fel, hogy bolond vagy! Nyilván van oka annak, hogy idáig jutottál, a doki majd segít helyreállítani az életed. Nagyon drukkolok neked, remélem hamar helyrejössz!


21L

2012. ápr. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd pufinak meg daginak szólít akkor kerüld el őt messzire nyílván azért érzed magad ilyen rosszul. Másrészt ne foglalkozz mások véleményével és felejtsd el azt a dolgot hogy te dagi vagy. Most itt a hétvége javaslom hogy menj ki egyedül sétálni egy nagyot szellőztesd ki a búrádat esetleg kösd le magad valamivel egyből elfogod felejteni a gondjaidat és visszajön majd az étvágyad is. A koplalást meg felejtsd el mert csak rosszabb lesz tőle a hangulatod. Az én barátnőm is csinálta ezt kb 3 napja nem evett semmit és csodálkozott hogy elájult a buszon úgy vittem be őt a kórházba a karjaimba mert már annyi erő nem volt benne hogy megálljon a lábán. Pedig ő sem volt kövér sőt túlzottan sovány volt már. Aztán tőlem megkapta a fejmosást elég sok időbe telt mire felfogta a dolgokat és most már semmi baja nincs. Ez kb 1 éve volt. A barátod meg egy bunkó paraszt hogy nem áll ki melletted meg hogy összebalhézik veled.
2012. ápr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!