Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Energiaitalokat miért nem...

Energiaitalokat miért nem szabad inni gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 17. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mert nem tudod lelőni sem őket utána.
2009. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
ugyanazért amiért nem ihat erős kávét, nem cigizhet, stb. nem egészséges dolog az energia ital. más kérdés, hogy finom e és, hogy érdekel e valakit az, hogy nem ihat gyerek. mindegy az a lényeg, hogy nagyon nagy a koffein tartalma és az nem jó.
2009. jún. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

sok benne a taurin, ezért nem jó a felnőttnek sem.

Az már más kérdés, h engem pl egyáltalán nem dob fel, csak finom..

2009. jún. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aszt tudom hogy nem jó , nem egésséges de miért?
2009. jún. 17. 21:00
 5/13 anonim válasza:
100%
Szia! Az energiaitalokban található koffein felgyorsítja a szívverést, ezáltal a pulzust, ami gyerekeknek egyáltalán nem ajánlott. Ha esetleg saját gyereked vagy ismerősöd kissráca van rákattanva (mert előfordul), akkor azt tudom javasolni, hogy keverj be neki tutti frutti ízű pezsgőtabit vagy Bolerót, hogy "olyat" ihasson mint a felnőttek.
2009. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem hogy a boleróra is rá van írva hogy gyerekeknek nem szabad. Az egyik barátom aszt mondta hogy rossz hatással van a növekedésre. Ez nem igaz ?
2009. jún. 18. 03:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Bolerot szabad bárkinek. Én 3 éve mindennap 2 csomaggal iszom és nincs semmi bajom tőle! (napi 4 -5 litert iszok, és sima vízből nem túl jó).

Energiaitallal a koffein a gond, gyerekek amúgyis pörögnek, nemkell nekik még pörgető.

2009. jún. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szóval nem gátolja a növekedést ?
2009. jún. 18. 20:55
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

tuti hogy nem én kiskorom óta ittam bolerós italport :D joo lehet van köze hozzá csak 158cm vagyok ;)

najoo nem viccvolt sztem annak nincs káros hatása. viszont az energiaitaloknak van!!

16L.

2009. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Oh, my God! Ember! Azért nem szabad inni, mert mérgezőek. A felnőtteknek is. Hasonló mocsok, mint a dohány.

A növekedést gátolhatja: ha belehal a gyerek, akkor gátolja.


( Pocok)

2009. jún. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!