Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kezdődő bulémia? Kezdjek el...

Kezdődő bulémia? Kezdjek el aggódni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja refluxos lettem.Ami nem tetszett a gyomromnak visszajött.Arra kaptam gyógystert, nagyjából rendben is van.DE! azóta ha kicsit is többet eszem, vagy olyat amit tudom, hogy nem szabad( mert épp hízlaló vagy tiltólistás),

akkor egyszer csak azon kapom magam, hogy a wc fölé görnyedek.Nem hányatom magam direkt.Próbálom benntartani, de nem sikerül.Olyan, mintha automta lenne.Ha küzdök ellene még rosszabbul leszek.Pedig semmi nem indokolná.

gasztroenterológiára úgyis kell mennem nemsokára.Csak félek.Mivan, ha tényleg kezdődik valami?



2012. febr. 28. 17:10
 1/3 anonim válasza:
Igen! NE KEZD EL! ÉN majdnem belehaltam... pedig csak 16 vagyok. Állj le még most.. mert az örvény nagyon szar... figyelj nincs olyan hogy tiltólistás kaja. Csak ne egyél belőle sokat, és mozogj.! Ne kezd el..
2012. febr. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A reflux miatt egyelőre van amit nem szabad,de a hányás spontán.Nem direkt van, és egyáltalán nem akarom elkezdeni.Tudom mennyire komoly.Épp ez aggaszt.
2012. febr. 28. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyha nem te hánytatod magad, ha a hányással, nem a fogyás a célod, akkor nem valószínű hogy bulímiás lennél... Tudod a bulímiások, direkt szabad akaratukból hánytatják magukat, mert soványak akarnak maradni, ésmert nem bírják elviselni ha tele van a gyomruk.. Ez mind kezdetben, majd utána már nagyrészt a hányás utáni érzésm miatt, mert az olyan jó... Szóval aggódj amiatt hogy talán bulímiás vagy.. Szépséges napot kívánok neked! :)
2012. febr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!