Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen székletlazító szert...

Milyen székletlazító szert ismertek, amit hosszabb ideig is lehet szedni?

Figyelt kérdés
Sok folyadék, rostdús táplálkozás, zöldség-gyümölcs bőséges fogyasztása semmit nem ér.
2011. nov. 30. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
aszalt szilva,este pár szem..
2011. nov. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Lapát! Csapjál rá és laza lesz!

2011. dec. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én Oxytarmot szedtem emésztőrendszeri problémákra, igaz csak három hónapig, de kitisztított rendesen, azóta rendben van minden "ott lent" is :) Azt nem tudom, hogy 3 hónapnál tovább lehet -e szedni, a tájékoztatójában azt írták, hogy évente egy három hónapos kúra javasolt. Én tavasszal szedtem, most még oké minden, de jövő tavasszal szerintem megint végig csinálok egy ilyen kúrát, mert tényleg klasszisokkal jobban érzem magam :)
2011. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Sajnos nekem nem segít sem a zöld tea, sem az Oxytarm. Nincs semmi ezen a földön, ami végérvényesen megoldaná a problémámat. Csak a hashajtó, de azt nem akarom szedni.
2011. dec. 3. 10:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!