Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen jól működő dolgot...

Milyen jól működő dolgot ismertek fogyásra?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy elég duci vagyok és sajnos nem vagyok elég kitartó. Érdekel testmozgás is. Nagyon köszönöm ha segít valaki!
2011. jún. 23. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok kitartó, de sajnos az egészséges és megfelelő mennyiségű táplálkozás és a rendszeres edzés a legjobb és legegészségesebb megoldás rá.
2011. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egeszseges etelek,sima viz,semmi nasi,es sok sport.De gondolom ezt te is tudtad.Nem ertem a kerdesed.Most mit mondjak? Fuss naponta 2 orat.
2011. jún. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Étkezés: Nem tudom mennyit szoktál enni, de ha minden kajálásnál telerakod a tányért, akkor első körben egyél továbbra is változatosan(!), de minden étkezésnél felezd meg (max.:2/3)az adagodat, és ne egyél többször egy nap, mint eddig! (Már most szólok, hogy nem fogsz jóllakni vele, de ne zavarjon.) Pár hét alatt (max. 1-másfél hónap) összehúzódik a gyomrod, és akkor már tele leszel a fél adagokkal, mintha egy gyomorszűkítésen estél volna át. Utána is tartsd a mennyiségeket, de fontos, hogy egyél mindenfélét, főleg egészségeseket.
2011. jún. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia

Éé is ebbe a cípőben járok kevés szénhidrátot eszek sokat mozgok van kedved velem csinálni??

2011. jún. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szex a legjobb diéta! átjössz?
2011. jún. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!