Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki cukros, édes ételekt...

Ha valaki cukros, édes ételektől hasmenést, hasfájást, vagy székrekedést kap, az elegendő indok, hogy ne egyen cukorral készült ételeket?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek vannak ilyen tünetei mikor cukorral készült ételeket eszik. Először nem akartuk elhinni, de tényleg igaz lehet, mert nyaraláskor is tartózkodott a cukros ételektől, ha meg mégis ilyen kaját etettünk vele, akkor másnap fájt a hasa, és vett is be immodiumot a hasmenésre. Ő arra szokott kérni minket, hogy ne toljunk már ki vele, de hát annyira nem vészes a dolog, meg úgyis vehet be rá gyógyszert és megoldódik a probléma. Meg hadd szórakozzon ő is nemde, most fosszam meg a süteményektől, meg a tortáktól? Magától sose enne ilyet, de szoktunk fogadásokat csinálni, és abban általában veszít, és akkor kénytelen ilyet enni. Bár nem tudom mostanában inkább idegesebbnek tűnik az ilyen dolgoktól, és nem is akar beszállni a játékba.
2011. nov. 30. 09:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem cukorbeteg, csak hasmenést kap a cukorral készült ételektől.
2011. nov. 30. 10:06
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor cukorérzékeny. Nincs nagy különbség. Ettől nyugodtan lehet hasnyálmirigy vagy gyomor rákot kapni.
2011. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
A gyümölcsöktől nem szokott baja lenni, ezért gondoltam, hogy inkább akkor legyen neki gyümölcssaláta, ha már ennyire nagy igényei vannak.
2011. nov. 30. 10:15
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem nagy igények, hanem beteg lesz a cukros vackoktól, tényleg nem érted???

Ha majd lehányja anyádat, lehet, hogy nem fog többet erőszakoskodni. Az se normális, ahogy téged neveltek, mitől lennél te más...

Én biztos nem mennék hozzátok, szép barátnő lehetsz, és gondolom, anyád sem a vendégszeretetéről híres...

2011. nov. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Jó ok. És ha mondjuk, csak azért nem enne ilyet, mert nem szereti őket, vagy csak egyszerűen nem akar cukrot enni, mert szerinte így jobb az élete, és jobban érzi magát, de egyébként nincs baja tőle akkor is ugyanezt mondanátok? Mert ismerek ilyen lányt is, bár ő nem a barátnőm.
2011. nov. 30. 10:27
 16/18 anonim ***** válasza:
Akkor is. Mindenkinek a saját döntése, mit eszik, és mit nem. ÉS nem illik senkire rákényszríteni olyat, amit nem akar. Semmi közöd más életéhez, és anyukádnak sem. Én pl. biztos, hogy semmiféle főzeléket nem lennék hajlandó megenni, mert nem szeretem, ahogy a zöldségek úszkálnak abban a trutyiban. És tuti, hogy anyukád sem tuszkolná le a torkomon (ki ő nekem?), de a családomnak megfőzöm, ők szeretik.
2011. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Atyám, h ti mekkora bunkók vagytok! Miért etettek meg vele olyat, amitől rosszul van?


Marha könnyen beszéltek, de egyszer próbáld ki, h eszed úgy, h nem esik jól, de muszáj. Meg nem nektek kell a klotyón-fájdalmak közepette tölteni a napot.


Érzéketlen idióták vagytok mindannyian!

2011. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kívánom neked, h te is találj rá arra az ételre, amitől beteg leszel és egy olyan barátnőt is kívánok mellé, aki beléd tömi újra és újra. Akkor majd megtudod, mit is csináltok most szegény lánnyal.

Ha csupán finnyás lenne, ahhoz is joga lenne. Az ember azt eszik meg, amit akar. Amit nem akar, arra viszont senki nem kötelezheti. Aki meg megpróbál erőszakoskodni, annak én a képébe borítanám a kaját. Egye meg ő, ha annyira ragaszkodik hozzá.

2011. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!