Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Édes szájú vagy? És ha igen...

Édes szájú vagy? És ha igen mik a kedvenceid?

Figyelt kérdés
Miket szerecc?:P
2011. febr. 22. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Belga praliné, minőségi csokoládé, csokitorta, csokifagyi, profiterol, sütemények, túró rudi, krémtúró, joghurtok, pudingok, csokis keksz, minden ami csokis....

2011. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Oroszkrém-torta, francia krémes, képviselőfánk, kardinális-szelet, indiáner, csokitorta tejszínhabbal, szóval mindegy, csak habos legyen

2011. febr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:P én a pudingot is szeretem:P
2011. febr. 22. 16:20
 4/9 anonim ***** válasza:

szia!


Én nagyon édesszájú vagyok, de szeretem a keserű csokit is nagyon. Kedvencem a Tibi kakaóbab-töretes étcsokoládé. Ez is édesszájúságnak számít? :)))

Nálam minden keserű jöhet, kakó, grapefruit...könnyű lenne engem megmérgezni :))).

Ja, meg a konyakmeggy, de azt már régen ettem.

Ezen kívül a gyümölcsök, mindenféle.

2011. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*kakaó
2011. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Zsíros kenyér!
2011. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem
2011. febr. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is édesszájú vagyok... csoki,édesség,sütemény,édes gyümölcsök,tea sok mézzel... saját készítésű pudingok,stb...

A szeretsz pedig TSZ-szel van.

2011. febr. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

húúú igen :D. csoki, cukor, nyalóka, gumicukor, francia drazsé, tábla csokik(de persze finom minőségi:$)sütik, torták, édes italok, gyümölcsök, gyümölcsös rágó, nutella kanállal, puding, joghurtok,túró rudi, fagyik csoki öntettel, töltött kekszek(főleg amik még csokiba vannak mártva) kakaó, tea jó sok mézzel vagy cukorral, házi forrócsoki... mmmmmh de megkívántam valami finomat :P a csömör dolgok mind jöhetnek :)

így ezek jutottak eszembe, de inden édesség kivéve a nápolyi meg a tejszínhab :D

L*-*

2011. febr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!